45 411 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 979 produktów w 209 kategoriach

G-Bomb 2.0

SCITEC - G-Bomb 2SCITEC - G-Bomb 2
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: SCITEC
Postać: proszek
Cena: 131.05 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu G-Bomb 2.0

SCITEC - G-Bomb 2.0 - 500g

 G-Bomb 2.0  to preparat oparty na  L-Glutaminie – bardzo dobrze znanym i niezwykle popularnym śrosku – jest często występującym w ludzkim organizmie aminokwasem, który jest organizmowi bardzo potrzebny. Glutamina może byc warunkowo niezbędna, np. w czasie i po intensywnym treningu, gdy organizm nie może syntezować jej wystarczająco dużo. W takich sytuacjach istitne jest  dostarczanie organizmowi Glutaminy przez zazywanie wystarczającej ilości białka lub odpowiedniego suplementu diety.

Wskazania

G-BOMB to złozony zaawansowany matriks Glutaminowy, suplementujący różne rodzaje Glutaminy i związków z nią powiązanych. Glutamina,  konwertowana jest do Alfa-Ketoglutaranu, biorąc udział w cyklu przemian metabolicznych określanych mianem cyklu Krebsa (cykl związany z generowanie energii w organizmie). G-BOMB gwarantuje następujące korzyści: wpływa na obniżenie poziomu zmęczenia + bierze udział w procesie syntezy aminokwasów + gwarantuje normalne funkcjonowanie układu odpornościowego + gwarantuje prawidłowe powstawania składników krwi + stymuluje metabolizm homocysteiny + wpływa na  prawidłowy przebieg przemian fizjologicznych +bierze udziała w procesie prawidłowego podziału komórek.

Skład:

Wartość odżywczaw 1 porcjiWartość energetyczna14kcal, Węglowodany3,5g, Kwas foliowy30mcg, G-Bomb Matrix:10,050mg- Mikronizowana L-glutamina,L-Alanina,L-Glutamina,Kwas L-Glutaminowy,AKG(Alfa-Ketoglutarin),Kwas Pteoryl-L-Glutaminowy-Związki Wspomagające Wchłanianie:Ekstrakt z Owoców Cytrusowych(Naringina),Bioperyne.

Dawkowanie:

Zalecana dawka: 1 porcja wymieszana w 300-400ml wody. Nalezy spożywać porcję pół godziny  przed treningiem, drugą bezpośrednio po treningu.

G-Bomb 2.0 przeciwskazania
G-Bomb 2.0 cena
G-Bomb 2.0 zamienniki
G-Bomb 2.0 zamiennik
G-Bomb 2.0 odpowiednik
G-Bomb 2.0 tańszy zamiennik
G-Bomb 2.0 czy działa
G-Bomb 2.0 opinia
G-Bomb 2.0 opinie
G-Bomb 2.0 ulotka
G-Bomb 2.0 skład
G-Bomb 2.0 dawkowanie
lutaminyg białka odżywki białkowe jakie odżywki na siłownię jakie ćwiczenia na siłownię jak ćwiczyć na siłowni Odżywki dla sportowców odżywki na masę odżywki na rzeźbę
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o G-Bomb 2.0

Dodaj opinię o G-Bomb 2.0

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 411 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 979 produktów w 209 kategoriach