40 530 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 573 produktów w 205 kategoriach

Folligen Therapy Spray

follingen hairfollingen hair
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: kosmetyk
Producent: SKIN BIOLOGY
Postać: płyn
Cena: 82.50 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii wypadanie i porost włosów

Opis i skład produktu Folligen Therapy Spray

Folligen Hair Signals Solution, 57ml

Folligen Hair Signals Solution- naturalnie wspiera procesy regeneracji. Folligen nie wywołuje podrażnień i jest bezpieczny. Nie powoduje alergii, nie zatyka porów, nie stwierdzono dowodów na toksyczność doustną u myszy. Folligen goi i koi podrażnienia skóry głowy, spowodowane innymi terapiami na porost włosów. Folligen nakładany na skórę głowy, łagodzi wszelkie podrażnienia. Jest to wysoce skoncentrowany preparat. Należy więc zaczynać stosowanie od małych ilości. Może wywoływać krótkie pieczenie, gdy podrażnienie jest głębsze.

Stosowanie

Kobiety

Najlepiej stosować między 40 a 70 rokiem życia. Wypadanie włosów ustąpi po miesiącu. Prawdopodobne jest zwiększenie objętości włosów. Możliwy wzrost włosów.
Często elminuje swędzenie oraz łuszczenie skóry głowy związane z zapaleniem.

Mężczyźni

Najlepiej stosować między 25 a 45 rokiem życia. Dobrze współdziała z kwasem retinolowym oraz minoxidil. Wypadanie włosów często ustępuje po miesiącu stosowania. Badania wykazały porost włosów po 4 miesiącach. Zauważalne jest zwiększenie objętości włosów. Często elminuje swędzenie oraz łuszczenie się skóry głowy związane z zapaleniem.

Sposób użycia

Sposób użycia Krok 1;
Należy porozdzielać włosy aby móc zastosować produkt bezpośrednio na skórę głowy. Jeżeli włosy są wyjątkowo cienkie, przejdź do kroku 2.

Sposób użycia Krok 2;
Nakładać na skórę głowy raz w ciągu dnia lub z przerwami.

Sposób użycia Krok 3;
Aby uzyskać najlepsze efekty należy stosować razem z olejkiem Emu. Pozostawić na 6-8 godzin przed umyciem. Produkt można pozostawić na włosach do następnego mycia. Delikatnie rozpylać na rzadkich włosach. Wmasować w  skórę głowy dla uzyskania lepszego efektu. Stosować raz na dobę lub co drugi dzień. Można rozcieńczyć z wodą w razie potrzeby. Nakładać niewielkie ilości. Spray powinien wystarczyć na 2-3 miesiące.

 

Folligen Therapy Spray opinie
Folligen Therapy Spray ulotka
Folligen Therapy Spray skład
Folligen Therapy Spray dawkowanie
Folligen Therapy Spray przeciwwskazania
Folligen Therapy Spray cena
Folligen Therapy Spray zamienniki
Folligen Therapy Spray zamiennik
Folligen Therapy Spray odpowiednik
Folligen Therapy Spray tańszy zamiennik
Folligen Therapy Spray czy działa
wypadanie i porost włosów kuracja na porost włosów kuracja na wypadanie włosów preparaty na wypadanie włosów kosmetyki przeciw wypadaniu włosów wypadanie włosów
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Folligen Therapy Spray

Dodaj opinię o Folligen Therapy Spray

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 530 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 573 produktów w 205 kategoriach