41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Flumycon

FlumyconFlumycon
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: kapsułki syrop
Cena: 24.41 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: kapsułki, 100 mg, 7 szt, kapsułki, 100 mg, 28 szt, kapsułki, 150 mg, 1 szt, kapsułki, 200 mg, 7 szt, 50 mg, kapsułki, 7 szt, (5 mg/ml), syrop, 150 ml, 200 mg, kapsułki, 12 szt, 150 mg, kapsułki, 7 szt, kapsułki, 50 mg, 14 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Fluconazolum
Działanie: przeciwgrzybicze
Ulotka:

Opis i skład produktu Flumycon

Lek na receptę stosowany w zakażeniach grzybiczych jamy ustnej, przełyku, nosa, gardła, otrzewnej, dróg moczowych. Grzybice skóry. Zapobieganie grzybicom u pacjentów ze zmniejszoną odpornością. Kandydoza narządów płciowych, ostra lub nawracająca kandydoza pochwy, drożdżakowe zapalenie żołędzi. Kandydozy układowe.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Lek stosowany jest w różnej postaci i z różną częstotliwością w zależności od gatunku grzyba, miejsca zakażenia grzybiczego. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Obserwowano łagodne zaburzenia żołądkowo-jelitowe (bóle brzucha, biegunka, wzdęcia, nudności, wymioty). W przypadku wystąpienia innych, niewymienionych objawów niepożądanych, należy również poinformować o nich lekarza.

Poinformuj lekarza:

Gdy przyjmujesz doustne leki przeciwzakrzepowe, leki przeciwcukrzycowe., fenytoinę, rifampicynę. Należy poinformować lekarza o pozostałych, przyjmowanych preparatach, nawet o tych dostępnych bez recepty. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Flumycon dawkowanie
Flumycon przeciwwskazania
Flumycon cena
Flumycon zamienniki
Flumycon zamiennik
Flumycon odpowiednik
Flumycon tańszy zamiennik
Flumycon czy działa
Flumycon opinia
Flumycon opinie
Flumycon ulotka
Flumycon skład
drożdżaki profilaktyka grzybicy grzybicze zapalenie jamy ustnej infekcje grzybica zakażenia zakażenia grzybicze kandydoza
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Flumycon

Dodano: 24 Sierpień 2015
Autor: Karolinka
Ocena:
małe kapsułki łatwe do połykania, co do efektów to na pewno pomagają ale globulki też dostałam i objawy ustapiły.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Flumycon

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach