41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Flucon

FluconFlucon
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: krople do oczu
Cena: 31.35 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: zole, tabletki, 50 mg, 7 szt, zin, syrop, (5 mg / ml), 150 ml, 0,1%, krople do oczu zawiesina, (1 mg / ml), 5 ml
Działanie: przeciwzapalne
Ulotka:

Opis i skład produktu Flucon

Lek na receptę stosowany na zapalenia spojówek, rogówki i przedniego odcinka oka. Odczyny alergiczne.

Dawkowanie:

Miejscowo, do worka spojówkowego. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Uwaga! Preparat należy dokładnie wstrząsnąć przed użyciem.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

W przypadku zmian bakteryjnych,grzybiczych lub wirusowych, nasilenie się procesu chorobowego.   Występujące po zastosowaniu leku przemijające zaburzenia widzenia mogą stwarzać niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu,wirusowe zakażenia rogówki, infekcje grzybicze, gruźlicę oka.   Gdy przyjmujesz inne leki. Poinformuj lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosowanie leku w ciąży ograniczone jest do przypadków, gdy potencjalne korzyści dla matki przewyższają ewentualne ryzyko dla płodu. Ostrożnie stosować w okresie karmienia piersią.

Flucon opinia
Flucon opinie
Flucon ulotka
Flucon skład
Flucon dawkowanie
Flucon przeciwwskazania
Flucon cena
Flucon zamienniki
Flucon zamiennik
Flucon odpowiednik
Flucon tańszy zamiennik
Flucon czy działa
alergia stany zapalne spojówki okulistyka worek spojówkowy odczyn alergiczny rogówki przedni odcinek oka
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Flucon

Dodaj opinię o Flucon

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach