41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Floxal

FloxalFloxal
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: maść do oczu krople do oczu
Cena: 31.34 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 0,3%, maść do oczu, (3 mg / g), 3 g, 0,3% (3 mg/ml) krople do oczu (import równoległy), 5 ml, 0,3% (3 mg/g), maść do oczu (import równoległy), 3 g, 0,3%, krople do oczu, (3 mg / g), 5 ml
Działanie: bakteriobójcze
Ulotka:

Opis i skład produktu Floxal

Lek na receptę w postaci kropli stosowany w zakażeniach przedniego odcinka oka (bakteryjne zakażenie worka spojówkowego, rogówki, powiek, woreczka łzowego, jęczmień, owrzodzenie rogówki). Maść stosowana w zakażeniach przedniego odcinka oka (przewlekłe zapalenie spojówek, zapalenie i owrzodzenie rogówki, zakażenia chlamydiami). 

Dawkowanie:

Miejscowo, do worka spojówkowego. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Leku nie należy stosować dłużej niż dwa tygodnie. Uwaga! Przed zastosowaniem leku należy usunąć z oka soczewki kontaktowe. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Reakcje nadwrażliwości (przemijające zaczerwienienie i pieczenie). Stosowanie maści zmniejsza ostrość widzenia - należy zachować ostrożność podczas prowadzenia pojazdów i obsługi urządzeń mechanicznych.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na ofloksacynę, chinolony lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Bezpieczeństwo stosowania leku w ciąży nie zostało ustalone. W ciąży stosować jedynie w niezbędnych przypadkach. Nie zaleca się stosowania w okresie karmienia piersią.

Floxal opinia
Floxal opinie
Floxal ulotka
Floxal skład
Floxal dawkowanie
Floxal przeciwwskazania
Floxal cena
Floxal zamienniki
Floxal zamiennik
Floxal odpowiednik
Floxal tańszy zamiennik
Floxal czy działa
oko powieki rogówka worek spojówkowy narząd wzroku zakażenia oka owrzodzenie rogówki zapalenie spojówek
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Floxal

Dodaj opinię o Floxal

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach