41 738 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 780 produktów w 204 kategoriach

Flixotide Dysk

Flixotide DyskFlixotide Dysk
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: proszek do inhalacji
Cena: 22.63 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: proszek, 100 mcg / dawkę, 60 dawek, proszek, 250 mcg / dawkę, 60 dawek, proszek, 500 mcg / dawkę, 60 dawek, proszek, 50 mcg / dawkę, 60 dawek
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Fluticasonum
Działanie: przeciwzapalne
Ulotka:

Opis i skład produktu Flixotide Dysk

 

Lek na receptę stosowany w astmie oskrzelowej. Przewlekła obturacyjna choroba płuc.

Dawkowanie:

Wziewne. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Uwaga! Lek należy stosować regularnie, nawet jeśli objawy choroby ustąpiły. Nie przerywać nagle długotrwałego leczenia flutikazonem.   Uwaga! Preparat nie służy do przerywania napadów duszności, lecz do długotrwałego leczenia.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Bardzo często grzybica jamy ustnej i gardła. Często chrypka, niezbyt często skórne reakcje nadwrażliwości, bardzo rzadko paradoksalny skurcz oskrzeli, obrzęk naczynioruchowy, reakcja anafilaktyczna, zahamowanie czynności kory nadnerczy, zahamowanie wzrostu u dzieci i młodzieży, zespół Cushinga, zmniejszenie gęstości mineralnej kości, zaćma, jaskra, wzrost poziomu cukru, niestrawność, bóle stawów, niepokój, zaburzenia snu, zmiany zachowania.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadrważliwość na propionian flutykazonu lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu.   Gdy przyjmujesz ketokonazol, itrakonazol, rytonawir. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. W ciąży i okresie karmienia piersią stosować w przypadku, gdy spodziewane korzyści dla matki przewyższają potencjalne ryzyko dla płodu lub dziecka.

Flixotide Dysk opinia
Flixotide Dysk opinie
Flixotide Dysk ulotka
Flixotide Dysk skład
Flixotide Dysk dawkowanie
Flixotide Dysk przeciwwskazania
Flixotide Dysk cena
Flixotide Dysk zamienniki
Flixotide Dysk zamiennik
Flixotide Dysk odpowiednik
Flixotide Dysk tańszy zamiennik
Flixotide Dysk czy działa
dolne drogi oddechowe obturacyjna choroba płuc obturacyjna płuca astma układ oddechowy astma oskrzelowa choroba płuc
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Flixotide Dysk

Dodaj opinię o Flixotide Dysk

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 738 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 780 produktów w 204 kategoriach