42 001 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 770 produktów w 204 kategoriach

Flixonase

FlixonaseFlixonase
(4 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: aerozol do nosa
Cena: 23.60 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Nasule, krople do nosa, (400 mcg / dawkę), 28 pojemników, (50mcg/dawkę), aerozol do nosa, 1 butelka
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Fluticasonum
Działanie: przeciwzapalne
Ulotka:

Opis i skład produktu Flixonase

Lek na receptę stosowany dla zapobiegania i leczenia alergicznego, sezonowego zapalenia błony śluzowej nosa (w tym kataru siennego) oraz całorocznego zapalenia błony śluzowej nosa.

Dawkowanie:

Rozpylać do każdego nozdrza, najlepiej rano. Pojemnik przed użyciem lekko wstrząsnąć. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Podstawowym warunkiem skuteczności leku jest jego regularne stosowanie. W przypadku sezonowego, alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, po ekspozycji na bardzo duże stężenie alergenu może być konieczne zastosowanie dodatkowo innych leków.

Możliwe skutki uboczne:

Skórne reakcje nadwrażliwości, obrzęk twarzy i części ustnej gardła, skurcz oskrzeli, reakcje anafilaktyczne, krwawienie z nosa, ból główy, wrażenie nieprzyjemniego smaku lub zapachu, suchość i podrażnienie błony śluzowej nosa i gardła.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, stwierdzoną lub podejrzewaną niewydolność kory nadnerczy. Gdy przyjmujesz rytonawir, ketokonazol, itrakonazol. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy  karmisz piersią. Lek może być stosowany w czasie ciąży i podczas karmienia piersią tylko wtedy, gdy lekarz oceni, że  korzyści dla matki przewyższają ryzyko dla płodu lub karmionego dziecka.

Flixonase opinia
Flixonase opinie
Flixonase ulotka
Flixonase skład
Flixonase dawkowanie
Flixonase przeciwwskazania
Flixonase cena
Flixonase zamienniki
Flixonase zamiennik
Flixonase odpowiednik
Flixonase tańszy zamiennik
Flixonase czy działa
całoroczne zapalenie błony śluzowej nosa katar sienny zapalenie błony śluzowej nosa alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa lek na katar sienny lek na uczulenie jaki lek na alergię aerozol do nosa
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Flixonase

Dodano: 04 Lipiec 2018
Autor: Lucian Charrier
Ocena:
No cóż, flixonase w moim przypadku jest skuteczny i bezpieczny. Warunkiem pozytywnego leczenia tym lekiem jest jedynie rozsądne nim operowanie. Lek bezpieczny, biorę już ponad trzy lata, pomaga i leczy, przy alergii jest jednym z najlepszych leków.
Odpowiedź
Dodano: 28 Listopad 2016
Autor: Alina
Ocena:
Polecam Flixonase aerozol do nosa, ten lek mi pomaga likwiduje kaszel alergiczny. Przepisał mi Pulmolog pierwszy raz trafił na lek który mi pomaga.
Odpowiedź
Dodano: 08 Lipiec 2015
Autor: trolek
Ocena:
Gdy tylko zbliża się pora pylenia lecę do lekarza po receptę,bo tylko ten lek pomaga,na ten okropny katar
Odpowiedź
Dodano: 02 Listopad 2016
Autor: Tomek
Jest b.dobry. Przepisali mi go z centrum laryngolog w Kajetana hej.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Flixonase

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 42 001 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 770 produktów w 204 kategoriach