43 798 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 888 produktów w 209 kategoriach

Flexus Fluid

1ampułko- strzykawka1ampułko- strzykawka
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ:
Postać: ampułki
Cena: 126.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Flexus Fluid

Flexus Fluid 0,01g/1ml 1ampułko- strzykawka


Preparat zawiera w składzie kwas hialuronowy, który jest istotnym składnikiem budowy skóry, tkanki podskórnej i łącznej.

Skład
Substancja czynna: 25 mg hialuronianu sodu.
Substancje dodatkowe: dwunastowodny fosforan disodu, dwuwodny diwodorofosforan sodu, chlorek sodu, woda oczyszczona do wstrzykiwania do 2.5 ml, pH 6.8~7.8.

Działanie
Preparat jest źródłem substancji odżywczych, potrzebnych do produkcji chrząstek stawowych i płynu stawowego. Zapewnia odpowiednią lepkość płynu stawowego oraz odpowiedni mechanizm smarowania stawów. Dodatkowo ochrania nowo kształtujące się jak również stare chrząstki.

Wskazania
Preparat zalecany jest w chorobie zwyrodnieniowej stawów, w profilaktyce oraz regeneracji chrząstki stawowej, aby zmniejszyć uczucie dyskomfortu wywołanego bólem. Wskazany również w celu poprawy jakości płynu stawowego oraz funkcjonowania stawów.

Stosowanie
U pacjentów dorosłych z chorobą zwyrodnieniową stawów należy stosować 1 strzykawkę Flexus Fluid tygodniowo, 3 strzykawki w trakcie trwania terapii. Produkt podaje się przez iniekcję do stawu.
Dawkowanie i czas wstrzykiwania zależą od objawów. Produkt należy wstrzykiwać przy użyciu igły 18-25 G wprowadzanej do jamy stawowej.

Flexus Fluid odpowiednik
Flexus Fluid tańszy zamiennik
Flexus Fluid czy działa
Flexus Fluid opinia
Flexus Fluid opinie
Flexus Fluid ulotka
Flexus Fluid skład
Flexus Fluid dawkowanie
Flexus Fluid przeciwwskazania
Flexus Fluid cena
Flexus Fluid zamienniki
Flexus Fluid zamiennik
ochrona stawów problemy ze stawami regeneracja stawów co na problemy ze stawami kwas hialuronowy kwas hialuronowy na stawy jak pozbyć się problemów ze stawami sprawne stawy
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Flexus Fluid

Dodano: 09 Luty 2016
Autor: artek
Ocena:
flexus fluid najtaniej udało mi się znaleźć na allegro, zamówiłem sobie na problemy ze stawami, ale jestem średnio zadowolony z niego
Odpowiedź
Dodano: 10 Sierpień 2015
Autor: damian
Ocena:
Kolano po artroskopii kolana bolało, skrzypiało, a już po pierwszym zastrzyku był pozytywny efekt.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Flexus Fluid

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 798 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 888 produktów w 209 kategoriach