41 736 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 780 produktów w 204 kategoriach

FinaGen

FinaGenFinaGen
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 26.88 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: FinaGen, 5 mg, tabletki powlekane, 28 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Finasteridum
Działanie: zmniejsza dolegliwości związane z przerostem gruczołu krokowego
Ulotka:

Opis i skład produktu FinaGen

Lek na receptę przeznaczony w kuracji i kontroli łagodnego przerostu gruczołu krokowego w celu: zmniejszenia rozmiarów powiększonego gruczołu krokowego, poprawy przepływu moczu, złagodzenia objawów związanych z łagodnym rozrostem gruczołu krokowego oraz zmniejszenia ryzyka wystąpienia ostrego zatrzymania moczu oraz konieczności leczenia operacyjnego.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania ustala lekarz. Lek można przyjmować niezależnie od posiłków. Tabletkę należy połknąć w całości, bez dzielenia ani rozgryzania.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Często: niezdolność do osiągnięcia erekcji, spadek pożądania seksualnego (libido), mniejsza objętość nasienia w czasie wytrysku. Niezbyt często: tkliwość i/lub powiększenie sutków, zaburzenia wytrysku nasienia, wysypka skórna. Rzadko: ból jąder, swędzenie skóry, pokrzywka, reakcje alergiczne takie jak obrzęk twarzy i ust. Bardzo rzadkie: wydzielina z piersi, guzek piersi wymagający usunięcia chirurgicznego.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na finasteryd lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, zaburzenia funkcji wątroby.   Preparat przeznaczony wyłącznie dla mężczyzn. Kobiety w ciąży lub mogące zajść w ciąże nie powinny dotykać przełamanych lub pokruszonych tabletek, ze względu na możliwość wchłaniania finasterydu przez skórę i potencjalnego ryzyka dla płodu płci męskiej. Jeśli twoja partnerka jest lub może być w ciąży należy unikać narażenia jej na kontakt z Twoim nasieniem (np. przez zastosowanie prezerwatywy) lub zaprzestać stosowania finasterydu.

FinaGen opinia
FinaGen opinie
FinaGen ulotka
FinaGen skład
FinaGen dawkowanie
FinaGen przeciwwskazania
FinaGen cena
FinaGen zamienniki
FinaGen zamiennik
FinaGen odpowiednik
FinaGen tańszy zamiennik
FinaGen czy działa
prostata rozrost gruczołu krokowego lek na prostatę przerost gruczołu krokowego przepływ moczu gruczoł krokowy u mężczyzn zmniejszenie przerostu gruczołu krokowego zapobieganie zatrzymaniu moczu
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o FinaGen

Dodaj opinię o FinaGen

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 736 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 780 produktów w 204 kategoriach