39 921 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach
Jesteś tutaj:
> > >

Podobne produkty

FexoGen

FexoGenFexoGen
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 25.20 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: FexoGen, 180 mg, tabletki powlekane, 20 szt
Działanie: przeciwalergiczne
Ulotka:

Opis i skład produktu FexoGen

Lek na receptę przeznaczony do stosowania w sezonowym alergicznym nieżycie nosa oraz dla łagodzenie objawów przewlekłej pokrzywki idiopatycznej.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Uwaga! Lek należy odstawić na 3 dni przed przeprowadzeniem alergicznych testów skórnych.   Nie stosować u dzieci poniżej 12 roku życia. Bezpieczeństwo i skuteczność stosowania leku w tej grupie pacjentów nie zostały ustalone.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Zmęczenie, bezsenność, nerwowość i zaburzenia snu lub koszmary senne. W rzadkich przypadkach może wystąpić wysypka, pokrzywka, świąd skóry oraz reakcje nadwrażliwości.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługi maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na feksofenadynę lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, zaburzenia funkcji wątroby i/lub nerek.   Gdy przyjmujesz leki zawierające erytromycynę, ketokonazol, leki zobojętniające (związki glinu lub magnezu). Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosowanie leku w ciąży ograniczone jest do przypadków, gdy potencjalne korzyści dla matki przewyższają ewentualne ryzyko dla płodu. Nie zaleca się stosowania w okresie karmienia piersią.

FexoGen opinia
FexoGen opinie
FexoGen ulotka
FexoGen skład
FexoGen dawkowanie
FexoGen przeciwwskazania
FexoGen cena
FexoGen zamienniki
FexoGen zamiennik
FexoGen odpowiednik
FexoGen tańszy zamiennik
FexoGen czy działa
lek na alergiczny katar przewlekła pokrzywka idiopatyczna co na alergię nieżyt nosa przeciwalergiczny pokrzywka idiopatyczna pokrzywka alergiczna alergiczny nieżyt nosa
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o FexoGen

Dodaj opinię o FexoGen

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 921 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach