45 287 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 978 produktów w 209 kategoriach

FertilityScore

FertilityScoreFertilityScore
(3 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ:
Producent: FERTIPRO N.V.
Postać: test
Cena: 159.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu FertilityScore

FertilityScore, test, płodności, dla mężczyzn, 2 szt

FertilityScore to wyjątkowy test płodności dla mężczyzn, który umożliwia stosunkowo szybką kontrolę właściwej liczby ruchliwych plemników w próbce nasienia. Przeznaczony do diagnostyki in vitro, użytku wyłącznie zewnętrznego, nie należy używać do planowania czasu koncepcji.

Działanie

Dzięki wyjątkowym systemowi wynik testu może pomóc stwierdzić, czy jakość nasienia jest optymalna do zapłodnienia, tym samym oznacza czy w próbce nasienia znajduje się 20 milionów lub więcej aktywnych plemników na mililitr próbki. Wynik pozytywny otrzymany dwukrotnie jest jednoznaczny z 86% szansą, że aktywność nasienia jest optymalna i płodność powinna być dobra.

Jedne z ważniejszych zalet testu FertilityScore to prostota i szybkość wykonania oraz interpretacji jego wyników. Czynnikiem także wyróżniającym ten test spośród innych tego typu produktów jest fakt, że badana zostaje cała pobrana próbka nasienia, nie zaś jedynie wybrana część, dzięki czemu ocenie podlega liczba aktywnych (ruchliwych) plemników w próbce,nie zaś koncentracja plemników zarówno ruchliwych jak i nieruchliwych. Pozytywny wynik zostaje uzyskany przy liczbie 20 milionów plemników na mililitr nasienia co wyraża zgodność z wyznaczonymi normami WHO, które wyznaczają granice pomiędzy płodnością i niepłodnością męską w tym zakresie. Zaś dzięki zawartości dwóch testów w zestawie, pozwala on na uzyskanie bardziej wiarygodnych wyników oraz dodatkowo możliwość stwierdzenia czasowych wahań w jakości nasienia. 

Dawkowanie

Zanim wykonasz test należy unikać ejakulacji przez okres od 3 do 10 dni. Test FertilityScore powinien zostać wykonany przynajmniej na dwóch próbkach nasienia, zaś rezultaty testów wykonanych w odstępie co najmniej tygodnia powinny być porównane.

Zestaw testowy FertilityScore zawiera w swoim składzie wszystkie niezbędne elementy do wykonania dwóch oddzielnych badań.

Intensywność uzyskanego koloru po przeprowadzonym teście należy porównać z załączoną kartą kolorów. Na podstawie porównania kolorów i przyporządkowania wyniku do odpowiedniej grupy (pozytywnej lub negatywnej) można stwierdzić, czy aktywność nasienia jest optymalna (20 milionów lub więcej aktywnych plemników na mililitr nasienia), czy jednak jest niewystarczająca, a tym samym poniżej 20 mln/ml (wynik negatywny). Wyniki testu można przekazać lekarzowi, a ten z kolei może ustalić, jakie niezbędne będzie dalsze postępowanie w celu poprawienia jakości nasienia. 

Uwagi:

Opakowanie zawiera w swoim składzie

Karta kolorów – 1 szt.
Lejek – 1 szt.
Tuba testowa – 2 szt.
Pojemnik z pokrywką i termometrem – 1 szt.
Buteleczka zawierająca granatowy roztwór – 1 szt.
Ulotka informacyjna

FertilityScore opinia
FertilityScore opinie
FertilityScore ulotka
FertilityScore skład
FertilityScore dawkowanie
FertilityScore przeciwwskazania
FertilityScore cena
FertilityScore zamienniki
FertilityScore zamiennik
FertilityScore odpowiednik
FertilityScore tańszy zamiennik
FertilityScore czy działa
test płodność plemniki nasienie
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o FertilityScore

Dodano: 23 Styczeń 2016
Autor: patryk
Ocena:
test 2-krotnie wykazał, że nie mam prawie w ogóle dobrych plemników, żona aż zbladła, od 1,5 roku bezskutecznie staramy się o dziecko, chyba będę musiał iść do lekarza i zacząć brać jakieś leki
Odpowiedź
Dodano: 08 Styczeń 2016
Autor: Inga
Ocena:
A ja zamiast zastosowania FertilityScore zalecam badania diagnostyczne u specjalisty, taniej będzie i pewniej.
Odpowiedź
Dodano: 23 Czerwiec 2015
Autor: Robert
Ocena:
Test działa robiliśmy. chociaż trochę zabawy z nim jest. ale cena z kosmosu
Odpowiedź

Dodaj opinię o FertilityScore

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 287 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 978 produktów w 209 kategoriach