44 610 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty

Ferrum Lek

Ferrum LekFerrum Lek
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: syrop tabletki do żucia
Cena: 364.94 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: żelaza(III) / 5ml, syrop, 50 mg, 100 ml, roztwór do wstrzykiwań, 100 mg Fe 3+ / 2 ml, 50 ampułki, tabletki do żucia, 100 mg Fe(III), 30 szt.
Działanie: uzupełnia niedobory żelaza
Ulotka:

Opis i skład produktu Ferrum Lek

 

Lek na recepte stosowany w zapobieganiu i leczeniu niedoboru żelaza o różnej przyczynie, przede wszystkim leczenie niedokrwistości z niedoboru żelaza.

Dawkowanie:

Doustnie. Preparat należy podawać w trakcie posiłku lub bezpośrednio po jego zakończeniu. Syrop można mieszać z sokiem. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Po uzyskaniu poprawy preparat należy przyjmować jeszcze przez co najmniej 3 miesiące w celu uzupełnienia zapasów żelaza w organizmie.

Możliwe skutki uboczne:

Rzadko obserwowano zawroty głowy oraz zaburzenia żołądkowo-jelitowe (dyskomfort w obrębie jamy brzusznej, zaparcia lub biegunka). Preparat powoduje ciemne zabarwienie stolca.

Poinformuj lekarza:

Gdy przyjmujesz tetracykliny, fluorochinolony, leki zobojętniające sok żołądkowy (związki glinu i magnezu). Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś  w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Ferrum Lek zamienniki
Ferrum Lek zamiennik
Ferrum Lek odpowiednik
Ferrum Lek tańszy zamiennik
Ferrum Lek czy działa
Ferrum Lek opinia
Ferrum Lek opinie
Ferrum Lek ulotka
Ferrum Lek skład
Ferrum Lek dawkowanie
Ferrum Lek przeciwwskazania
Ferrum Lek cena
składniki odżywcze niedokrwistość krew żelazo niedobory żelaza profilaktyka niedoboru żelaza leczenie niedoboru żelaza układ krwiotwórczy
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Ferrum Lek

Dodaj opinię o Ferrum Lek

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 610 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach