41 739 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 780 produktów w 204 kategoriach
Jesteś tutaj:
> >

Podobne produkty

Fastum

FastumFastum
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: żel
Cena: 19.50 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 2,5%, żel, (25 mg / g), 100 g, 2,5% (25 mg/g), żel, 100 g, dozownik, 2,5% (25 mg/g), żel (import równoległy) 60 g, 2,5% (25 mg/g), żel (import równoległy) 120 g, 2,5%, żel, (25 mg / g), 50 g
Działanie: przeciwbólowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Fastum

 

Lek na receptę stosowany na bóle mięśniowo-szkieletowe spowodowane urazami, np. kontuzjami związanymi z uprawianiem sportu, urazami stawów z naderwaniem więzadeł bez zwichnięcia, uszkodzeniami ścięgien i mięśni wskutek nadmiernego wysiłku. bw leczeniu stanów zapalnych w chorobie zwyrodnieniowej stawów obwodowych.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Dorośli: około 3-5 cm żelu nanosi się 1-2 razy dziennie na skórę i delikatnie wciera przez kilka minut. Należy chronić oczy i błony śluzowe przed kontaktem z preparatem; nie należy stosować pod opatrunki ściśle uszczelniające. Należy unikać ekspozycji na promieniowanie słoneczne przez 30 minut po aplikacji. Preparatu nie należy stosować na otwarte rany, sączące się zmiany skórne. Nie należy spożywać alkoholu w trakcie stosowania preparatu.

Możliwe skutki uboczne:

Może wywołać napad astmy oskrzelowej u pacjentów z nadwrażliwością na salicylany. Długotrwałe stosowanie może być przyczyną skórnych reakcji nadwrażliwości (świąd, pokrzywka, wysypka) oraz zaburzeń żołądkowo-jelitowych (nudności, wymioty, biegunka lub zaparcie) - wymienione działania niepożądane są wskazaniem do odstawienia preparatu.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na ketoprofen, inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, astmę oskrzelową. Gdy stosujesz inne leki z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ np. diklofenak). Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Fastum dawkowanie
Fastum przeciwwskazania
Fastum cena
Fastum zamienniki
Fastum zamiennik
Fastum odpowiednik
Fastum tańszy zamiennik
Fastum czy działa
Fastum opinia
Fastum opinie
Fastum ulotka
Fastum skład
naderwanie więzadeł sport uszkodzenia ścięgien uszkodzenia mięśni nadmierny wysiłek stawy obwodowe kontuzje urazy
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Fastum

Dodaj opinię o Fastum

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 739 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 780 produktów w 204 kategoriach