41 310 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 774 produktów w 204 kategoriach

Escapelle

EscapelleEscapelle
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 34.89 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 1500 mcg, tabletki (import równoległy), 1 szt, tabletki, 1500 mcg, 1 szt
Działanie: zapobiega owulacji i zapłodnieniu
Ulotka:

Opis i skład produktu Escapelle

Lek na receptę stosowany jako antykoncepcja w nagłych przypadkach w czasie 72 h po odbytym stosunku bez zabezpieczenia sytuacji awaryjnej. Lek nie może być używany jako zwykła metoda antykoncepcji.

Dawkowanie:

Doustnie. Tabletkę należy zażyć jak najszybciej po stosunku płciowym ( maksymalnie do 72 godzin po stosunku ). Nie należy stosować preparatu wielokrotnie w cyklu miesiączkowym. Dane o stosowaniu preparatu u dziewcząt poniżej 16 lat są bardzo ograniczone. Stosować tylko po konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Bardzo często: krwawienia nie związane z miesiączką, nudności, ból głowy, nudności, ból podbrzusza, uczucie zmęczenia. Często: tkliwość piersi, opóźnienie miesiączki o ponad 7 dni, nieregularne krwawienie i plamienie, zawroty głowy, biegunka, wymioty.

Poinformuj lekarza:

Gdy jesteś obciążona ryzykiem wystąpienia ciąży pozamacicznej, masz chorą wątrobę, zaburzenia zakrzepowo-zatorowe, nowotwory hormonozależne. Gdy przyjmujesz barbiturany, fenytoinę, karbamazepinę, preparaty zawierające dziurawiec zwyczajny, rytonawir, gryzeofulwinę, ryfampicynę, ampicylinę, cyklosporynę.

Escapelle opinia
Escapelle opinie
Escapelle skład
Escapelle cena
Escapelle ulotka
Escapelle dawkowanie
Escapelle przeciwwskazania
Escapelle zamienniki
Escapelle zamiennik
Escapelle odpowiednik
Escapelle tańszy zamiennik
Escapelle czy działa
układ moczowy i płciowy środki antykoncepcyjne antykoncepcja zabezpieczenie tabletki antykoncepcyjne zabezpieczenie przed ciążą metody antykoncepcyjne szybka antykoncepcja
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Escapelle

Dodano: 10 Czerwiec 2015
Autor:
Ocena:
Lek przepisał mi mój lekarz na moją prośbę, gdy z chłopakiem zapomnieliśmy o zabezpieczeniu. Ciężko mi powiedzieć, czy to tabletki faktycznie zadziałały, czy po prostu nie byłam w ciąży, ale jestem spokojniejsza, że będę mogła zaplanować sobie ciążę w odpowiednim czasie.
Odpowiedź
Dodano: 20 Marzec 2017
Autor: gość
Ta tabletka zapobiega zapłodnieniu a nie usuwa ciążę...
Odpowiedź

Dodaj opinię o Escapelle

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 310 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 774 produktów w 204 kategoriach