45 197 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 978 produktów w 209 kategoriach

eNOXIDE

MUSCLE MEDS RX - eNOXIDE - 40tablMUSCLE MEDS RX - eNOXIDE - 40tabl
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: MUSCLE MEDS RX
Postać: tabletki
Cena: 169.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu eNOXIDE

MUSCLE MEDS RX - eNOXIDE - 40tabl.

eNOXIDE utrzymuje maksymalną pompę przez dłuższy czas. Nowa receptura eNOXIDE jest o 2000 razy mocniejsza niż inne substytuty tlenku azotu. Ta supermolekuła: 2-(nitrooksy)etylo-2-amino-3-metylobutanian została stworzona przez naukowców  z MuscleMeds i zrewolucjonizowała rynek. eNOXIDE dostarcza duże ilośći tlenku azotu mięśni. W przeprowadzonych testach okazało się, że już 15 mg tej dawki dało lepszy efekt w porównaniu z 30 000 mg argininy - to 2000 razy większa skuteczność! eNOXIDE jest bardziej zaawansowany od pozostałych suplementów NO, będących w sposób minimalny zwiększyc poziom NO przy wykorzystaniu m. in. argininy, AAKG czy cytruliny. Formuła eNOXIDE została opracowana na bazie Fastsorb™, a co idzie za tym posiada wspaniałą zdolność dostarczania dużych ilości NO do krwiobiegu oraz mięśni i utrzymanie go przez długie godziny. Tabletki podjęzykowe o dawce 15 mg daja wiekszy efekt w porownaniu z innymi suplementami podawanymi dożylnie.

Skład:

Porcja: 1 tab.

Porcji w opakowaniu: 40

Opakowanie: 40 tab.

Wartości odżywcze w 1 porcji: NOXIDE (opatentowany prawdziwy tlenek azotu)10mg, 2-(nitrooksy)etylo-2-amino-3-metylobutanian.

Dawkowanie:

Jedna tabletka na 10 min przed treningiem.

eNOXIDE zamienniki
eNOXIDE zamiennik
eNOXIDE odpowiednik
eNOXIDE tańszy zamiennik
eNOXIDE czy działa
eNOXIDE opinia
eNOXIDE opinie
eNOXIDE skład
eNOXIDE ulotka
eNOXIDE dawkowanie
eNOXIDE przeciwwskazania
tabletki dla osób ćwiczących suplementacja sportowców boostery dla sportowców jak zrobić rzeźbe? tabletki dla sportowców
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o eNOXIDE

Dodaj opinię o eNOXIDE

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 197 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 978 produktów w 209 kategoriach