45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Egistrozol

EgistrozolEgistrozol
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 75.83 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 1 mg, tabletki powlekane, 28 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Anastrozolum
Działanie: przeciwnowotworowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Egistrozol

 

Lek na receptę stosowany w terapii nowotworowej.  Stosowany w leczeniu zaawansowanej postaci raka sutka u kobiet po przebytej menopauzie. Polecany jako uzupełnienie terapii wczesnej postaci raka sutka u kobiet po menopauzie, u których wykryto w nowotworze  receptory estrogenowe.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Bardzo często: uderzenia gorąca. Często: osłabienie, bóle i sztywność stawów, suchość pochwy, scieńczenie i przerzedzenie włosów, osutka, nudności, biegunka, bóle głowy. Nieczęsto: krwawienia z pochwy, brak łaknienia, zwiększenia poziomu cholesterolu we krwi, wymioty, senność, zmiany w parametrach biochemicznych.   Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np. senność, uczucie zmęczenia, stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na anastrozol lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, zaburzenia funkcji nerek i/lub wątroby, osteoporozę oraz gdy jesteś przed menopauzą.   Gdy przyjmujesz estrogeny, tamoksyfen. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

Egistrozol opinia
Egistrozol opinie
Egistrozol cena
Egistrozol skład
Egistrozol ulotka
Egistrozol dawkowanie
Egistrozol przeciwwskazania
Egistrozol zamienniki
Egistrozol zamiennik
Egistrozol odpowiednik
Egistrozol tańszy zamiennik
Egistrozol czy działa
nowotwór rak sutka leczenie raka rak rak piersi nowotwór złośliwy nowotwory rak po menopauzie nowotwór piersi rak zaawansowany
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze kredki do oczu - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Zobacz zamienniki

Opinie o Egistrozol

Dodaj opinię o Egistrozol

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach