43 768 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 883 produktów w 209 kategoriach

Efrinol 1%

Efrinol 1%Efrinol 1%
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: krople do nosa
Cena: 6.59 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: krople do nosa, (10 mg / g), 10 g
Działanie: zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa
Ulotka:

Opis i skład produktu Efrinol 1%

Lek na receptę stosowany w leczeniu ostrych i długotrwałych stanów zapalnych błony śluzowej nosa i zatok przynosowych oraz alergiczne stany zapalne błony śluzowej nosa.

Dawkowanie:

Donosowo. Dawkę i częstotliwość stosowania preparatu ustala lekarz.

Możliwe skutki uboczne:

Przyspieszenie tętna, zwiększenie ciśnienia tętniczego, kołatanie serca, zaburzenia rytmu serca, nadpobudliwość, lęk, niepokój, drżenia, ból głowy, trudności z zasypianiem, nudności, wymioty, suchość błon śluzowych nosa i gardła. Długotrwałe stosowanie prowadzi do tolerancji i uzależnienia, mogą także wystąpić trudności w oddawaniu moczu (zwłaszcza u pacjentów z rozrostem gruczołu krokowego) oraz alergiczna wysypka skórna.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na efedrynę i inne aminy sympatykomimetyczne, cierpisz na: nadciśnienie tętnicze, chorobę niedokrwienną serca, zaburzenia rytmu serca (zwłaszcza częstoskurcz napadowy), ostrą niewydolność wieńcową, nadczynność gruczołu tarczowego, jaskrę z zamkniętym kątem przesączania. Gdy przyjmujesz leki przeciwdepresyjne, acetazolamid i inne leki alkalizujące, leki obniżające ciśnienie krwi, cyklopropan, glikozydy nasercowe, salbutamol i inne leki pobudzające układ współczulny. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Efrinol 1% opinia
Efrinol 1% opinie
Efrinol 1% skład
Efrinol 1% cena
Efrinol 1% ulotka
Efrinol 1% dawkowanie
Efrinol 1% przeciwwskazania
Efrinol 1% zamienniki
Efrinol 1% zamiennik
Efrinol 1% odpowiednik
Efrinol 1% tańszy zamiennik
Efrinol 1% czy działa
przeziębienie i grypa katar zatoki alergia przeziębienie nieżyt nosa zapalenie błony śluzowej nosa zapalenie błon śluzowych uczulenie
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Efrinol 1%

Dodaj opinię o Efrinol 1%

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 768 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 883 produktów w 209 kategoriach