45 050 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 938 produktów w 209 kategoriach

Duracef

DuracefDuracef
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: kapsułki tabletki do przygotowywania zawiesiny doustnej
Cena: 13.25 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: (250 mg / 5 ml), proszek do przygotowania zawiesiny, 100 ml, (500 mg / 5 ml), proszek do przygotowania zawiesiny, 60 ml, (500 mg / 5 ml), proszek do przygotowania zawiesiny, 100 ml, kapsułki, 500 mg, 12 szt, kapsułki, 500 mg, 20 szt, tabletki rozpuszczalne, 1 g, 10 szt, (250 mg / 5 ml), proszek do przygotowania zawiesiny, 60 ml
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Cefadroxilum
Działanie: bakteriobójcze
Ulotka:

Opis i skład produktu Duracef

Lek na receptę o szeroki zastosowaniu. Leczy zakażenia górnych i dolnych dróg oddechowych, szczególnie zapalenia gardła i migdałków podniebiennych, zakażenia układu moczowego spowodowane przez bakterie Escherichia coli, Proteus mirabilis i Klebsiella pneumoniae, wszelkie zakażenia skóry i tkanek miękkich spowodowane  gronkowcami i paciorkowcami. Lek pomocny w zakażeniach szpiku w czasie terapii sekwencyjnej i septycznego zapalenia stawów. 

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.

Możliwe skutki uboczne:

Nudności, wymioty, niestrawność, biegunka, rzadko rzekomobłoniaste zapalenie jelita grubego; reakcje nadwrażliwości: gorączka, świąd, pokrzywka i obrzęk naczynioruchowy, rumień wielopostaciowy, zespołu Stevensa i Johnsona. Inne: świąd narządów płciowych, grzybice narządów płciowych, bóle stawów, zmiany w obrazie krwi. 

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na cefadroxyl, inne antybiotyki beta-laktamowe (np. penicyliny).Gdy cierpisz na schorzenia nerek, jesteś po przebytych chorobach przewodu pokarmowego (zwłaszcza zapaleniu okrężnicy).Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią.

Duracef opinia
Duracef opinie
Duracef cena
Duracef skład
Duracef ulotka
Duracef dawkowanie
Duracef przeciwwskazania
Duracef zamienniki
Duracef zamiennik
Duracef odpowiednik
Duracef tańszy zamiennik
Duracef czy działa
stawy zakażenia zakażenia dróg oddechowych zakażenie tkanek miękkich migdałki paciorkowce paciorkowcowe zapalenie gardła zakażenie układu moczowego leczenie zakażeń gronkowiec
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Duracef

Dodaj opinię o Duracef

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 050 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 938 produktów w 209 kategoriach