40 754 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 692 produktów w 204 kategoriach

Drotafemme Forte

Drotafemme ForteDrotafemme Forte
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: SUN FARM
Postać: tabletki
Cena: 10.49 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Drotafemme Forte

Drotafemme Forte, 20 tabletek

Drotafemme Forte- preparat przeznaczony do stosowania w stanach skurczowych mięśni gładkich, związanych z chorobami dróg żółciowych: kamicą dróg żółciowych, zapaleniem pęcherzyka żółciowego, zapaleniem okołopęcherzykowym, zapaleniem przewodów żółciowych, zapaleniem brodawki Vatera. W stanach skurczowych mięśni gładkich dróg moczowych: kamicy nerkowej, kamicy moczowodowej, zapaleniu miedniczek nerkowych, zapaleniu pęcherza moczowego, bolesnym parciu na mocz oraz wspierająco: w stanach skurczowych mięśni gładkich przewodu pokarmowego: chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, zapaleniu żołądka, zapaleniu jelit, zapaleniu okrężnicy, w stanach skurczowych wpustu i odźwiernika żołądka, zespole drażliwego jelita grubego, zaparciach na tle spastycznym, wzdęciach jelit i zapaleniu trzustki, w schorzeniach ginekologicznych: w bolesnych miesiączkach.

Skład Drotafemme Forte

każda tabletka zawiera 80mg drotaweryny chlorowodorku; pozostałe składniki to: rdzeń tabletki: laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, maltodekstryna, kroskarmeloza sodowa, magnezu stearynian; otoczka tabletki: hypromeloza, tytanu dwutlenek (E171), talk, sacharyna sodowa (E954), makrogol 4000, żółcień chinolinowa lak (E104), żelaza tlenek czerwony (E172).

Dawkowanie

Dorośli - dawka dzienna: 120 do 240mg, w 2 – 3 dawkach podzielonych. W przypadku konieczności podania leku u dzieci w wieku powyżej 12 lat: maksymalna dawka dzienna dla dzieci wynosi 160 mg, w 2 – 4 dawkach podzielonych.

Przeciwwskazania

Uczulenie na drotawerynę lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, ciężka niewydolność wątroby, nerek i serca, blok przedsionkowo-komorowy II-III stopnia, u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

 
Drotafemme Forte opinie
Drotafemme Forte ulotka
Drotafemme Forte skład
Drotafemme Forte dawkowanie
Drotafemme Forte przeciwwskazania
Drotafemme Forte cena
Drotafemme Forte zamienniki
Drotafemme Forte zamiennik
Drotafemme Forte odpowiednik
Drotafemme Forte tańszy zamiennik
Drotafemme Forte czy działa
skurcze mięśni preparaty na skurcze mięśni suplementy diety na skurcze mięśni preparat wspomagający w skurczach miesiączkowych bóle miesiączkowe preparaty na bóle miesiączkowe
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Drotafemme Forte

Dodaj opinię o Drotafemme Forte

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 754 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 692 produktów w 204 kategoriach