45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Differin

DifferinDifferin
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: krem żel
Cena: 31.64 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 0,1%, żel, (import równoległy), 30g, tuba, 0,1%, krem, 15 g, 0,1%, żel, 15 g, 0,1%, krem, (import równoległy) 30g, tuba
Działanie: zmniejsza tworzenie się zaskórników
Ulotka:

Opis i skład produktu Differin

 

Lek stosowany w leczeniu trądziku pospolitego o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu: trądzik zaskórnikowy i grudkowo-krostkowy.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Raz dziennie, najlepiej wieczorem, nanosi się niewielką ilość kremu lub żelu na skórę całej twarzy (10-15 min po jej umyciu i wytarciu), z wyjątkiem kącików oczu i ust oraz fałd nosowo-policzkowych. Leczenie rozpoczyna się od małych ilości preparatu. Chronić oczy, usta i błony śluzowe przed kontaktem z preparatem. Nie stosować na skórę uszkodzoną. Podczas leczenia należy unikać nadmiernej ekspozycji na słońce oraz stosowania kosmetyków do pielęgnacji skóry trądzikowej. Czas trwania kuracji ustala lekarz. W przypadku konieczności zastosowania leczenia skojarzonego z innymi lekami przeciwtrądzikowymi, leki te należy stosować rano, a preparat - na noc.

Możliwe skutki uboczne:

Przemijające podrażnienie i pieczenie skóry.   Preparat nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługi maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na adapalen lub którykolwiek ze składników preparatu, ciężką postać trądziku pospolitego lub trądzik obejmujący dużą powierzchnię skóry.   Gdy stosujesz retinoidy lub inne preparaty do stosowania miejscowego o działaniu drażniącym.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży.

Differin czy działa
Differin opinia
Differin opinie
Differin ulotka
Differin dawkowanie
Differin skład
Differin przeciwwskazania
Differin cena
Differin lek na receptę
Differin żel na trądzik
Differin zamienniki
Differin zamiennik
Differin odpowiednik
Differin tańszy zamiennik
pryszcze dermatolog trądzik zaskórnikowy walka z trądzikiem trądzik pospolity leczenie lek na trądzik mam pryszcze trądzik grudkowo-krostkowy
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze maści na blizny po trądziku - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Zobacz zamienniki

Opinie o Differin

Dodano: 21 Wrzesień 2016
Autor: Ultra
Ocena:
Po tym pseudoleku trądzik pogorszył się. Nie chodzi mi o chwilowe pogorszenie, ale o kilkumiesięczną kurację. Pojawiło się też kilka innych efektów ubocznych, o czym dermatolog mnie nie poinformowała. Ogólnie pozytywów zero, nikomu nie polecam.
Odpowiedź
Dodano: 07 Lipiec 2015
Autor: Olotka
Ocena:
Niestety to już kolejny lek, który nic nie pomógł już tracę nadzieje,już chyba nic nie pomoże na ten okropny trądzik
Odpowiedź

Dodaj opinię o Differin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach