41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Diclofenac 50

Diclofenac 50Diclofenac 50
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Producent: GLAXOSMITHKLINE PHARMACEUTICALS
Postać: czopki doodbytnicze
Cena: 6.88 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: czopki doodbytnicze, 50 mg, 10 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Diclofenacum
Działanie: przeciwzapalne
Ulotka:

Opis i skład produktu Diclofenac 50

Lek stosowany w leczeniu schorzeń:

  • reumatoidalne zapalenie stawów,
  • zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa,
  • ostre napady dny moczanowej,
  • choroby zwyrodnieniowe stawów z odczynem zapalnym,
  • zespół bolesnego barku,
  • zapalenie ścięgien i kaletek,
  • zespoły bólowe związane ze zmianami w kręgosłupie.

Dawkowanie

Doodbytniczo. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Nie należy stosować preparatu u dzieci poniżej 14 roku życia.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne

Ból w nadbrzuszu, nudności, wymioty, biegunka, kurczowe bóle brzucha, niestrawność, wzdęcia, brak łaknienia, objawy miejscowego podrażnienia, ból i zawroty głowy, skórne reakcje nadwrażliwości, krwawienia z przewodu pokarmowego (krwawe wymioty, smoliste stolce, krwawa biegunka), owrzodzenia błony śluzowej żołądka i jelit z lub bez krwawienia i perforacji, senność, pokrzywka, obrzęki, zaburzenia widzenia, zaburzenia funkcji wątroby, reakcje nadwrażliwości. W przypadku wystąpienia innych, niewymienionych działań niepożądanych należy o nich poinformować lekarza.   Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np. zaburzenia widzenia, senność, zwroty głowy stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów i obsługą maszyn.

Poinformuj lekarza

Gdy masz nadwrażliwość na diklofenak, inne niesteroidowe leki przeciwzapalne lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, astmę aspirynową, chorobę wrzodową żołądka i/lub dwunastnicy, krwawienia z przewodu pokarmowego, stany zapalne jelit, odbytnicy lub odbytu, ciężką niewydolność wątroby, nerek i/lub serca.   Gdy przyjmujesz związki litu, digoksynę, leki przeciwzakrzepowe, cyklosporynę, chinolony, doustne leki przeciwcukrzycowe, leki moczopędne, leki obniżające ciśnienie krwi, metotreksat, glikokortykosteroidy. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych ostatnio lekach nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. W I i II trymestrze ciąży stosowanie leku jest ograniczone jedynie do przypadków gdy potencjalne korzyści dla matki przewyższają ewentualne ryzyko dla płodu. Nie należy stosować w III trymestrze ciąży. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

Diclofenac 50 opinia
Diclofenac 50 opinie
Diclofenac 50 skład
Diclofenac 50 ulotka
Diclofenac 50 dawkowanie
Diclofenac 50 przeciwwskazania
Diclofenac 50 cena
Diclofenac 50 zamienniki
Diclofenac 50 zamiennik
Diclofenac 50 odpowiednik
Diclofenac 50 tańszy zamiennik
Diclofenac 50 czy działa
ostre napady dny moczanowej choroby zwyrodnieniowe stawów z odczynem zapalnym zespół bolesnego barku zapalenie ścięgien i kaletek zespoły bólowe związane ze zmianami w kręgosłupie reumatyzm reumatoidalne zapalenie stawów zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Diclofenac 50

Dodaj opinię o Diclofenac 50

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach