45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Diclac

DiclacDiclac
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: roztwór do wstrzykiwań domięśniowych
Cena: 14.98 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 50, czopki doodbytnicze, 50 mg, 10 szt, 75 Duo, tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu, 75 mg, 10 szt, 100, czopki doodbytnicze, 100 mg, 10 szt, roztwór do wstrzykiwań, domięśniowo, 75 mg / 3 ml, 5 ampułek, 150 Duo, 150 mg, tabletki o zmodyfikowanym uwalnianiu, (import równoległy), 20 szt., roztwór do wstrzykiwań, domięśniowo, 75 mg / 3 ml, 10 ampułek
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Diclofenacum
Działanie: przeciwgorączkowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Diclac

 

Lek jest stosowany w leczeniu różnych stanów reumatycznych, a także w zwalczaniu bólu pochodzenia pourazowego, korzonkowego i nerwobólów. W formie iniekcji domięśniowych stosowany w bólach ostrych, okresach zaostrzenia dolegliwości oraz w sytuacjach, gdy nie jest możliwe zastosowanie leku doustnie.  

Dawkowanie:

Domięśniowo. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.

Możliwe skutki uboczne:

Lek może powodować zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego: dolegliwości żołądkowo-jelitowe, odbijanie, nudności, bóle w nadbrzuszu, biegunkę, uaktywnienie choroby wrzodowej lub powstanie owrzodzeń w przewodzie pokarmowym z możliwością krwawień i perforacji wrzodów, uaktywnienie zapalnych chorób przewodu pokarmowego (choroba Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego); zawroty i bóle głowy, osłabienie, depresję, drażliwość, uczucie zmęczenia, zaburzenia snu, obrzęki, skórne reakcje uczuleniowe (wysypka, pęcherze, rumień, świąd), uogólnioną reakcję alergiczną.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na diklofenak lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), chorobę wrzodową żołądka i/lub dwunastnicy, schorzenia wątroby i/lub nerek. Gdy przyjmujesz leki przeciwkrzepliwe, leki moczopędne, digoksynę, preparaty zawierające lit, metotreksat. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

Diclac zastrzyki
Diclac opinia
Diclac opinie
Diclac ulotka
Diclac skład
Diclac dawkowanie
Diclac przeciwwskazania
Diclac cena
Diclac lek na receptę
Diclac przeciwbólowy
Diclac zamienniki
Diclac zamiennik
Diclac odpowiednik
Diclac tańszy zamiennik
Diclac czy działa
silny ból ból pourazowy leczenie bólu reumatyzm leczenie ból korzonków iniekcje domięśniowe nerwobóle
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze kremy do stóp - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Zobacz zamienniki

Opinie o Diclac

Dodaj opinię o Diclac

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach