42 358 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 776 produktów w 204 kategoriach

Desloratadyna Apotex

Desloratadyna ApotexDesloratadyna Apotex
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 13.39 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 5 mg, tabletki powlekane, 30 szt, 5 mg, tabletki powlekane, 10 szt
Działanie: przeciwalergiczne
Ulotka:

Opis i skład produktu Desloratadyna Apotex

 

Lek stosowany w łagodzeniu objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie dróg nosowych spowodowane uczuleniem, na przykład katarem siennym  lub uczuleniem na roztocza). Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienie lub łzawienie oczu. Łagodzenie objawów związanych z pokrzywką (stan skóry wywołany uczuleniem). Do objawów tego stanu zalicza się: świąd skóry i wysypkę.

Dawkowanie: 

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Tabletkę należy połknąć w całości popijając wodą. Lek można przyjmować w trakcie posiłku lub bez posiłku.

Możliwe skutki uboczne:

Uczucie zmęczenia, suchość w jamie ustnej i bóle głowy u osób dorosłych. U młodzieży najczęściej zgłaszanym działaniem niepożądanym był ból głowy. Nie przypuszcza się, by lek Desloratadyna Apotex stosowany w zalecanej dawce powodował uczuciesenności lub zmniejszenie zdolności koncentracji uwagi. Jednak bardzo rzadko, u niektórych osób, występuje senność, która może wpływać na ich zdolność prowadzenia pojazdów lub obsługiwania maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na desloratadynę, loratadynę lub którykolwiek z pozostałych składników leku, zaburzenia czynności nerek. Gdy przyjmujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich aktualnie lub ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub gdy karmisz piersią. Nie należy stosować leku Desloratadyna Apotex w okresie ciąży lub karmienia piersią.

Desloratadyna Apotex zamienniki
Desloratadyna Apotex zamiennik
Desloratadyna Apotex odpowiednik
Desloratadyna Apotex tańszy zamiennik
Desloratadyna Apotex czy działa
Desloratadyna Apotex opinia
Desloratadyna Apotex opinie
Desloratadyna Apotex ulotka
Desloratadyna Apotex skład
Desloratadyna Apotex dawkowanie
Desloratadyna Apotex cena
alergia wysypka katar sienny swędzenie oczu łzawienie oczu uczulenie pokrzywka alergiczna kichanie alergiczne uczulenie na roztocza alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa swędzenie nosa zapalenie dróg nosowych zaczerwienienie oczu
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Desloratadyna Apotex

Dodaj opinię o Desloratadyna Apotex

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 42 358 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 776 produktów w 204 kategoriach