41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Desloratadine Actavis

Desloratadine ActavisDesloratadine Actavis
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać:
Cena: 17.74 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 5 mg, tabletki powlekane, 30 szt, (0,5 mg/ml), roztwór doustny, 150 ml
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Desloratadinum
Ulotka:

Opis i skład produktu Desloratadine Actavis

Lek stosowany w celu łagodzenia objawów związanych z alergicznym zapaleniem błony śluzowej nosa (zapalenie dróg nosowych spowodowane uczuleniem - na przykład katarem siennym  lub uczuleniem na roztocza). Do objawów takiego stanu zalicza się: kichanie, swędzenie lub wydzielinę z nosa, swędzenie podniebienia oraz swędzenie, zaczerwienie lub łzawienie oczu. Łagodzenie objawów związanych z pokrzywką (stan skóry wywołany uczuleniem). Do objawów tego stanu zalicza się: świąd skóry i wysypkę.

Dawkowanie

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Tabletkę należy połknąć w całości popijając wodą. Lek można przyjmować w trakcie posiłku lub bez posiłku.

Możliwe skutki uboczne

Uczucie zmęczenia, suchość w jamie ustnej i bóle głowy u osób dorosłych. U młodzieży najczęściej zgłaszanym działaniem niepożądanym był ból głowy. Nie przypuszcza, się, by lek Desloratadine Actavis stosowany w zalecanej dawce powodował uczucie senności lub zmniejszenie koncentracji uwagi. Jednak bardzo rzadko u niektórych osób występuje senność, która może wpływać na ich zdolność prowadzenia pojazdów lub obsługiwania maszyn.

Poinformuj lekarza

Gdy masz uczulenie na desloratadynę, loratadynę lub którykolwiek z pozostałych składników leku, zaburzenia czynności nerek. Gdy przyjmujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich aktualnie lub ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub gdy karmisz piersią. Nie należy stosować leku Desloratadine Actavis w okresie ciąży lub karmienia piersią.

Desloratadine Actavis zamienniki
Desloratadine Actavis zamiennik
Desloratadine Actavis odpowiednik
Desloratadine Actavis tańszy zamiennik
Desloratadine Actavis czy działa
Desloratadine Actavis opinie
Desloratadine Actavis opinia
Desloratadine Actavis ulotka
Desloratadine Actavis skład
Desloratadine Actavis dawkowanie
Desloratadine Actavis przeciwwskazania
Desloratadine Actavis cena
świąd skóry katar sienny pokrzywka kichanie łzawienie oczu alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa zapalenie dróg nosowych spowodowane uczuleniem swędzenie nosa i podniebienia
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Desloratadine Actavis

Dodaj opinię o Desloratadine Actavis

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach