40 690 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 603 produktów w 205 kategoriach

Derm Acte

Derm Acte Derm Acte
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: kosmetyk
Producent: ACADEMIE
Postać: serum
Cena: 268.75 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii nawilżanie skóry

Opis i skład produktu Derm Acte

Academie Derm Acte Serum nawilżające z kwasem hialuronowym, 30 ml

Derm Acte to serum o działaniu nawilżającym z kwasem hialuronowym. Polecany jest dla każdego rodzaju skóry, zwłaszcza dla skóry, która jest bardzo odwodniona.

Wskazania:

Derm Acte wskazany  jest do bardzo odwodnionej skóry, mało elastycznej i miękkiej. Ma na celu zmniejszyć zmarszczki powstałe w wyniku odwodnienia, zlikwidować dyskomfort, uczucie ściągania, napięcie, nadmierne łuszczenie się nas kórka. 

Działanie:

Derm Acte to: 

Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej: 0,4% - Dzięki swojej bardzo dużej masie cząsteczkowej, cząsteczki kwasu hialuronowego wytwarzają film na skórze oraz pozwalają skórze wyłapywać i wiązać cząsteczki wody obecne w atmosferze. 

Kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej 0,4% - Dzięki swej bardzo małej masie cząsteczkowej, ten kwas hialuronowy wnika w głąb skóry i pozwala zachować cząsteczki wody występujące w warstwach naskórka. 

Nawilżający poliol 5,5% - działa nawilżająco i zabezpiecza powierzchowne warstwy naskórka. 

Nawilżacz osmoochronny: 3,0% - zabezpiecza przed przesuszeniem, zachowuje równowagę osmotyczną poprzez utrzymanie odpowiedniej ilości wody w komórce pomimo czynników zewnętrznych. Zabezpiecza przed odwodnieniem spowodowanym przez promienie UV. Stopniowo nawilża kolejne warstwy naskórka. 

Ukierunkowany składnik aktywny 3,0% - Ceramidy roślinne o ukierunkowanym działaniu - podlegające biodegradacji mikrosfery o specjalnie ukierunkowanym działaniu na przesuszone partie skóry.

Derm Acte opinie
Derm Acte ulotka
Derm Acte skład
Derm Acte dawkowanie
Derm Acte przeciwwskazania
Derm Acte cena
Derm Acte zamienniki
Derm Acte zamiennik
Derm Acte odpowiednik
Derm Acte tańszy zamiennik
Derm Acte czy działa
Derm Acte serum
serum do skóry nawilżanie skóry nawilżona skóra łuszcząca się skóra nadmiar sebum napięta skóra
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Derm Acte

Dodaj opinię o Derm Acte

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 690 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 603 produktów w 205 kategoriach