39 937 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Daktarin - oral

Daktarin - oralDaktarin - oral
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: żel
Cena: 32.47 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Działanie: przeciwgrzybicze
Ulotka:

Opis i skład produktu Daktarin - oral

 

Lek stosowany w leczeniu i profilaktyce drożdżycy jamy ustnej, gardła oraz przewodu pokarmowego.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Żel należy trzymać w ustach przez kilka minut, po czym połknąć. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia żołądkowo-jelitowe (brak apetytu, nudności, wymioty, biegunka). Wyjątkowo reakcje nadwrażliwości, zaburzenia funkcji wątroby. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadrważliwość na mikonazol lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, zaburzenia czynności wątroby. Gdy przyjmujesz doustne leki przeciwzakrzepowe, doustne leki przeciwcukrzycowe, cyklosporynę, astemizol, ciazapryd. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. W ciąży stosować jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności. Ostrożnie stosować w okresie karmienia piersią.

Daktarin - oral opinia
Daktarin - oral opinie
Daktarin - oral ulotka
Daktarin - oral skład
Daktarin - oral dawkowanie
Daktarin - oral przeciwwskazania
Daktarin - oral cena
Daktarin - oral zamienniki
Daktarin - oral zamiennik
Daktarin - oral odpowiednik
Daktarin - oral tańszy zamiennik
Daktarin - oral czy działa
kandydoza drożdżyca leczenie drożdżycy jamy ustnej drożdżyca gardła drożdzyca przewodu pokarmowego jak leczyć drożdżycę kandydoza gardła jak leczyć kandydozę
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Daktarin - oral

Dodaj opinię o Daktarin - oral

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 937 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach