41 427 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 774 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Cyprest

CyprestCyprest
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki drażowane
Cena: 12.58 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki drażowane, 63 szt, tabletki drażowane, 21 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Cyproteroni acetas + Ethinylestradiolum
Działanie: antyandrogenowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Cyprest

Lek do stosowania na trądzik o ciężkiej postaci, z łojotokiem lub bez, na który nie działa długotrwałe, antybiotykowe leczenie. Skuteczny także na nadmierne owłosienie i owłosienie typu męskiego u kobiet. Preparat ma działanie antykoncepcyjne, ale nie powinien być stosowany w celu antykoncepcji doustnej.

Dawkowanie:

Doustnie, według zaleceń lekarza. Preparat przeznaczony dla kobiet. Preparatu nie należy stosować u mężczyzn. Przed przyjęciem preparatu po raz pierwszy lub po przerwie należy kontrolować ciśnienie krwi, i przeprowadzić badania przedmiotowe w celu ustalenia przeciwwskazań i ostrzeżeń. Po 3 miesiącach stosowania badania należy powtórzyć, a kolejne badania kontrolne wykonać w zależności od potrzeb.

Możliwe skutki uboczne:

Mogą wystąpić tkliwość i napięcie piersi, wydzielina z brodawek sutkowych, ból głowy, migrena, zmiany popędu płciowego, nastroje depresyjne, nietolerancja soczewek kontaktowych, nudności, wymioty, zmiana wydzieliny pochwowej, rumień guzowaty, rumień wielopostaciowy, nadwrażliwość na światło, wysypka, zatrzymywanie płynów w organizmie, reakcje nadwrażliwości. Podczas stosowania preparatu mogą wystąpić następujące choroby lub nasilić się objawy: kamicy żółciowej, porfirii, tocznia rumieniowatego układowego, opryszczki ciężarnych, zaburzenia czynności wątroby. Preparat może wpływać na wyniki niektórych testów laboratoryjnych, np. określających parametry czynności wątroby, tarczycy, nadnerczy i nerek, stężenia białek w osoczu.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz zaburzenia zakrzepowo-zatorowe, chore serce, nadciśnienie, niezdiagnozowane krwawienia z narządu rodnego, rozpoznano u Ciebie nowotwór narządu rodnego lub inny hormonozależny, masz schorzenia wątroby, zaburzenia metabolizmu lipidów, ciężką postać cukrzycy, migrenę, dziedziczną nietolerancję galaktozy lub sacharozy, niedobór laktazy Lappa, zespół złego wchłaniania glukozy-galaktozy lub niedobór sacharazy-izomaltazy. Gdy przyjmujesz fenytoinę, barbiturany, prymidon, karbamazepinę, ryfampicynę, okskarbazepinę, topiramat, gryzeofulwinę, preparaty zawierające wyciąg z dziurawca, antybiotyki z grupy tetracyklin, ampicylinę. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Lek jest przeciwwskazany w ciąży i okresie karmienia piersią.

Cyprest zamienniki
Cyprest zamiennik
Cyprest odpowiednik
Cyprest tańszy zamiennik
Cyprest czy działa
Cyprest opinia
Cyprest opinie
Cyprest ulotka
Cyprest skład
Cyprest dawkowanie
Cyprest przeciwwskazania
Cyprest cena
owłosienie typu męskiego owłosienie u kobiet trądzik trądzik oporny na leczenie walka z trądzikiem tabletki na trądzik trądzik z łojotokiem nadmierne owłosienie
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Cyprest

Dodaj opinię o Cyprest

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 427 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 774 produktów w 204 kategoriach