41 739 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 780 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Cyprest

CyprestCyprest
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki drażowane
Cena: 12.58 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki drażowane, 63 szt, tabletki drażowane, 21 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Cyproteroni acetas + Ethinylestradiolum
Działanie: antyandrogenowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Cyprest

Lek do stosowania na trądzik o ciężkiej postaci, z łojotokiem lub bez, na który nie działa długotrwałe, antybiotykowe leczenie. Skuteczny także na nadmierne owłosienie i owłosienie typu męskiego u kobiet. Preparat ma działanie antykoncepcyjne, ale nie powinien być stosowany w celu antykoncepcji doustnej.

Dawkowanie:

Doustnie, według zaleceń lekarza. Preparat przeznaczony dla kobiet. Preparatu nie należy stosować u mężczyzn. Przed przyjęciem preparatu po raz pierwszy lub po przerwie należy kontrolować ciśnienie krwi, i przeprowadzić badania przedmiotowe w celu ustalenia przeciwwskazań i ostrzeżeń. Po 3 miesiącach stosowania badania należy powtórzyć, a kolejne badania kontrolne wykonać w zależności od potrzeb.

Możliwe skutki uboczne:

Mogą wystąpić tkliwość i napięcie piersi, wydzielina z brodawek sutkowych, ból głowy, migrena, zmiany popędu płciowego, nastroje depresyjne, nietolerancja soczewek kontaktowych, nudności, wymioty, zmiana wydzieliny pochwowej, rumień guzowaty, rumień wielopostaciowy, nadwrażliwość na światło, wysypka, zatrzymywanie płynów w organizmie, reakcje nadwrażliwości. Podczas stosowania preparatu mogą wystąpić następujące choroby lub nasilić się objawy: kamicy żółciowej, porfirii, tocznia rumieniowatego układowego, opryszczki ciężarnych, zaburzenia czynności wątroby. Preparat może wpływać na wyniki niektórych testów laboratoryjnych, np. określających parametry czynności wątroby, tarczycy, nadnerczy i nerek, stężenia białek w osoczu.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz zaburzenia zakrzepowo-zatorowe, chore serce, nadciśnienie, niezdiagnozowane krwawienia z narządu rodnego, rozpoznano u Ciebie nowotwór narządu rodnego lub inny hormonozależny, masz schorzenia wątroby, zaburzenia metabolizmu lipidów, ciężką postać cukrzycy, migrenę, dziedziczną nietolerancję galaktozy lub sacharozy, niedobór laktazy Lappa, zespół złego wchłaniania glukozy-galaktozy lub niedobór sacharazy-izomaltazy. Gdy przyjmujesz fenytoinę, barbiturany, prymidon, karbamazepinę, ryfampicynę, okskarbazepinę, topiramat, gryzeofulwinę, preparaty zawierające wyciąg z dziurawca, antybiotyki z grupy tetracyklin, ampicylinę. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Lek jest przeciwwskazany w ciąży i okresie karmienia piersią.

Cyprest opinie
Cyprest ulotka
Cyprest skład
Cyprest dawkowanie
Cyprest przeciwwskazania
Cyprest cena
Cyprest zamienniki
Cyprest zamiennik
Cyprest odpowiednik
Cyprest tańszy zamiennik
Cyprest czy działa
Cyprest opinia
trądzik z łojotokiem nadmierne owłosienie owłosienie typu męskiego owłosienie u kobiet trądzik trądzik oporny na leczenie walka z trądzikiem tabletki na trądzik
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Cyprest

Dodaj opinię o Cyprest

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 739 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 780 produktów w 204 kategoriach