45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Cusicrom

CusicromCusicrom
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: krople do oczu
Cena: 20.09 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 4%, krople do oczu, (import równoległy)10 ml., 4%, krople do oczu, 10 ml
Działanie: przeciwalergiczne
Ulotka:

Opis i skład produktu Cusicrom

Lek do stosowania podczas alergicznego, ostrego i przewlekłego zapalenia spojówek, wiosennego zapalenia rogówki, niespecyficznego zapalenia spojówek. Skuteczny także na uczulenie spowodowane soczewkami kontaktowymi.

Dawkowanie:

Miejscowo, do worka spojówkowego. Dawkę i częstotliwość stosowania ustala leku lekarz.   Uwaga! Przed zastosowaniem leku należy zdjąć szkła kontaktowe. Można je ponownie założyć co najmniej 15 minut po aplikacji leku.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Niekiedy podrażnienie błon śluzowych oka.   Podobnie jak po podaniu innych kropli do oczu mogą wystąpić przejściowe zaburzenia widzenia, które stwarzają niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn. Jeżeli po zakropleniu leku występują takie objawy przed rozpoczęciem jazdy lub obsługi maszyn należy zaczekać do momentu powrotu ostrości widzenia.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu.   Gdy stosujesz inne leki. Należy poinfromwać lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeżeli stosoujesz inne leki okulistyczne należy zachować co najmniej 5-10 minutową przerwę pomiędzy aplikacją każdego leku.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosowanie leku w okresie ciąży i karmienia piersią ograniczone jest do przypadków, gdy jest to bezwzględnie wskazane.

Cusicrom opinia
Cusicrom opinie
Cusicrom ulotka
Cusicrom skład
Cusicrom dawkowanie
Cusicrom przeciwwskazania
Cusicrom cena
Cusicrom zamienniki
Cusicrom zamiennik
Cusicrom odpowiednik
Cusicrom tańszy zamiennik
Cusicrom czy działa
zapalenie spojówek krople do oczu zapalenie rogówki alergiczne zapalenie spojówek zapalenie spojówki krople na zapalenie spojówki uczulenie na soczewki kontaktowe wiosenne zapalenie rogówki
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze serum do twarzy - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Opinie o Cusicrom

Dodaj opinię o Cusicrom

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach