42 321 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Cusi Erythromycin 0.5%

Cusi Erythromycin 0.5%Cusi Erythromycin 0.5%
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: maść do oczu
Cena: 23.59 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: maść oczna, 3,5 g
Działanie: bakteriostatyczne
Ulotka:

Opis i skład produktu Cusi Erythromycin 0.5%

Lek działa na powierzchowne zakażenie oka, które wywołane zostało drobnoustrojami wrażliwymi na erytromecynę.

Dawkowanie:

Wprowadzać niewielką ilość maści (wielkości ziarnka ryżu) do worka spojówkowego lub smarować zewnętrzne krawędzie powiek. Czas trwania kuracji i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Reakcje nadwrażliwości. Długotrwałe stosowanie prowadzi do nadkażeń opornymi szczepami bakterii i drożdżakami Candida.   Podobnie jak po podaniu innych maść do oczu przejściowe zaburzenia widzenia stwarzają niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn. Jeżeli po zastosowaniu leku występują takie objawy przed rozpoczęciem jazdy lub obsługi maszyn należy zaczekać do momentu powrotu ostrości widzenia.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na erytromycynę.   Gdy przyjmujesz inne leki. Poinformuj lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeśli stosujesz inne leki okulistyczne należy zachować co najmniej 5-10 minutową przerwę pomiędzy aplikacją każdego leku.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosowanie leku w okresie ciąży i karmienia piersią ograniczone jest do przypadków, gdy jest to bezwzględnie wskazane.

Cusi Erythromycin 0.5% opinia
Cusi Erythromycin 0.5% opinie
Cusi Erythromycin 0.5% ulotka
Cusi Erythromycin 0.5% skład
Cusi Erythromycin 0.5% dawkowanie
Cusi Erythromycin 0.5% przeciwwskazania
Cusi Erythromycin 0.5% cena
Cusi Erythromycin 0.5% zamienniki
Cusi Erythromycin 0.5% zamiennik
Cusi Erythromycin 0.5% odpowiednik
Cusi Erythromycin 0.5% tańszy zamiennik
Cusi Erythromycin 0.5% czy działa
zdrowe oczy choroby oczu zakażenie oka lek na zakażenie oka leczenie choroby oczu narząd wzroku lek na choroby oczu zakażenie oka przez drobnoustroje
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Cusi Erythromycin 0.5%

Dodaj opinię o Cusi Erythromycin 0.5%

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 42 321 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach