41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Crotamiton

CrotamitonCrotamiton
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: maść płyn do stosowania na skórę
Cena: 9.93 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: płyn na skórę, 100 g, maść, 40 g
Działanie: przeciwświądowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Crotamiton

Lek na receptę stosowany w kuracji świerzbu, objawowym leczeniu świądu różnego pochodzenia, w tym świądu alergicznego i świądu po ukąszeniu owadów.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Nie stosować przy ostrych, sączących się stanach zapalnych skóry i w okolicy oczu. Nie stosować u dzieci do ukończenia 1 roku życia. Uwaga! Należy unikać kontaktu preparatu z oczami, skórą wokół oczu, błonami śluzowymi i uszkodzoną skórą. Ostrożnie stosować w miejscach szczególnie wrażliwych, jak np. okolice pach i narządów płciowych. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Przejściowe zaczerwienienie i uczucie ciepła. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na krotamiton lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Gdy przyjmujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie wykonano badań dotyczących bezpieczeństwa stosowania preparatu w okresie ciąży i karmienia piersią.

Crotamiton opinia
Crotamiton opinie
Crotamiton cena
Crotamiton skład
Crotamiton ulotka
Crotamiton dawkowanie
Crotamiton przeciwwskazania
Crotamiton zamienniki
Crotamiton zamiennik
Crotamiton odpowiednik
Crotamiton tańszy zamiennik
Crotamiton czy działa
świąd świerzb świąd wywołany alergią leczenie świądu ukąszenia owadów świąd alergiczny świąd po ukąszeniu owadów lek na świerzb
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Crotamiton

Dodaj opinię o Crotamiton

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 840 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach