43 275 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 855 produktów w 207 kategoriach

Podobne produkty

Coxtral

Coxtral, 0Coxtral, 0
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: na receptę
Producent: ZENTIVA
Postać: tabletki
Cena: 9.18 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Coxtral

Coxtral, 0.1g, 10 tabletek

To lek do zwalczania ostrego bólu różnego pochodzenia.

Skład:

Substancja czynna: nimesulid. Substancja pomocnicza: laktoza jednowodna.

Właściwości:

Coxtral to lek niesteroidowy, zawierający substancję aktywną: nimesulid, która wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne oraz przeciwgorączkowe. 

Przeznaczenie:

Do stosowania w bólu różnego pochodzenia, zalecany na dolegliwości towarzyszące chorobie zwyrodnieniowej stawów oraz w bolesnym miesiączkowaniu.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na nimesulid, niesteroidowe leki przeciwzapalne lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, choroba wrzodowa żołądka i/lub dwunastnicy, krwawienia z przewodu pokarmowego, zaburzenia krzepnięcia, zaburzenia czynności wątroby i/lub nerek. Stosowanie warfaryny lub innych preparatów przeciwzakrzepowych o podobnym działaniu, innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ ), preparatów litu, cyklosporyny, glikokortykosteroidy. Stosowanie leku jest przeciwwskazane w III trymestrze ciąży i okresie karmienia piersią. Nie zaleca się stosowania u kobiet w I i II trymestrze ciąży. Preparat może prowadzić do zaburzeń płodności u kobiet, z tego względu nie należy go stosować u kobiet planujących ciążę. W przypadku kobiet mających trudności z zajściem w ciążę lub diagnozowanych z powodu niepłodności, należy rozważyć przerwanie leczenia nimesulidem. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat.

Działania niepożądane:

Często: biegunka, nudności, wymioty, zwiększenie aktywności enzymów wątrobowych. Niezbyt często: zawroty głowy, nadciśnienie tętnicze, duszność, zaparcia, wzdęcia, zapalenie błony śluzowej żołądka, świąd, wysypka, zwiększona potliwość, obrzęki. Rzadko: niedokrwistość, reakcje nadwrażliwości, hiperkaliemia (podwyższenie poziomu potasu we krwi), lęk, niepokój, koszmary senne, niewyraźne widzenie, tachykardia (przyśpieszenie akcji serca), krwawienia, wahania ciśnienia tętniczego, uderzenia gorąca, rumień, zapalenie skóry, bolesne oddawanie moczu, krwiomocz, zatrzymanie moczu, złe samopoczucie, zmęczenie.   Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np.: zawroty głowy, senność może niekorzystnie wpływać na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn. 

Dawkowanie:

Dawkę ustala lekarz. Zazwyczaj wynosi ona 2 tabletki na dobę.

Coxtral opinia
Coxtral opinie
Coxtral ulotka
Coxtral skład
Coxtral dawkowanie
Coxtral przeciwwskazania
Coxtral cena
Coxtral zamienniki
Coxtral zamiennik
Coxtral odpowiednik
Coxtral tańszy zamiennik
Coxtral czy działa
choroba zwyrodnieniowa stawów przeciwbólowe ostry ból bóle reumatyczne reumatyzm bolesne miesiączkowanie
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Coxtral

Dodano: 23 Luty 2016
Autor: Urszula
Ocena:
Biorę lek Coxtral na chore stawy od kilku dni i wydaje mi się, że trochę pomaga. Minusem są zaparcia, które mam, od kiedy go biorę.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Coxtral

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 43 275 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 855 produktów w 207 kategoriach