39 927 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Corneregel

CorneregelCorneregel
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: żel do oczu
Cena: 21.59 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: żel do oczu, 10 g, (50 mg/ml), żel do oczu, (import równoległy) 10g, żel do oczu, 5 g
Działanie: przyspiesza regenerację nabłonka rogówki
Ulotka:

Opis i skład produktu Corneregel

Lek w postaci żelu do oczu stosowany w przypadku uszkodzenia rogówki oka spowodowanego ciałem obcym, oparzeniem, zapaleniem, zwyrodnieniem. Może być stosowany także w przypadku uszkodzeń spowodowanych soczewkami kontaktowymi.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Zakraplać do worka spojówkowego. Dawkę i częstotliwość stosowania leku określa lekarz. Podczas stosowania preparatu nie należy używać miękkich soczewek kontaktowych. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Reakcje nadwrażliwości. Podobnie jak po podaniu innych leków do oczu przejściowe zaburzenia widzenia stwarzają niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn. Jeżeli po zastosowaniu leku występują takie objawy przed rozpoczęciem jazdy lub obsługi maszyn należy zaczekać do momentu powrotu ostrości widzenia.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu. Gdy stosujesz inne leki. Jeżeli stosujesz kilka leków okulistycznych zalecane jest zachowanie co najmniej 5-10 minutowej przerwy pomiędzy aplikacją każdego z nich, a lek Corneregel podać jako ostatni. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosowanie leku w okresie ciąży ograniczone jest do przypadków, gdy jest to bezwzględnie konieczne.

Corneregel dawkowanie
Corneregel przeciwwskazania
Corneregel cena
Corneregel zamienniki
Corneregel zamiennik
Corneregel odpowiednik
Corneregel tańszy zamiennik
Corneregel czy działa
Corneregel opinia
Corneregel opinie
Corneregel ulotka
Corneregel skład
ciało obce w oku oparzenie oka zwyrodnienie rogówki szkła kontaktowe uszkodzenie rogówki zdrowe oczy zapalenie rogówki rogówka
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Corneregel

Dodaj opinię o Corneregel

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 927 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach