44 621 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach

Coloflor Cesario

Coloflor CesarioColoflor Cesario
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: OLEOFARM
Postać: zawiesina doustna
Cena: 40.49 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Coloflor Cesario

Coloflor Cesario, proszek, 30 saszetek

Coloflor Cesario to suplement diety do stworzenia zawiesiny doustnej dla noworodków i niemowląt urodzonych przez cesarskie cięcie.

Skład Coloflor Cesario :

inulina, maltodekstryna, skrobia, żywe kultury bakterii: Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103), Lactobacillus fermentum (CECT5716) Hereditum® oraz Bifidobacterium infands M~63, sacharoza, przeciwutleniacz: cytryniany sodu, chlorek sodu

Dzienna porcja (1 saszetka) zawiera: 3 miliardy żywych kultur bakterii, w tym: 1 mld żywych kultur bakterii L rhamnosusGG (ATCC 53103), 1 mld żywych kultur bakterii L fermentum (CECT5716) Hereditum®, 1 mld żywych kultur bakterii B. infantis M-63 oraz 860 mg inuliny.

Coloflor cesario zawiera 3 szczepy żywych kultur bakterii wyselekcjonowane ze względu na skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone w badaniach naukowych: Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103), Lactobacillus fermentum (CECT5716) Hereditum® oraz Bifidobacterium infands M~63.

Właściwości:

Coloflor Cesario wpływa na prawidłowy rozwój flory jelitowej u dzieci urodzonych przez cesarskie cięcie. Przewód pokarmowy noworodka jest jałowy. Poród wpływa różnorodność bakterii nabytych przez noworodka. Cesarskie cięcie, uniemożliwia kontakt z naturalną mikroflorą matki, przez co zajęcie przewodu pokarmowego noworodka bakteriami z rodzaju Lactobacillusi Bifidobacterium może być niedostateczne jeszcze przez 6 miesięcy po porodzie. Dodatkowo po cesarskim cięciu  laktacja jest opóźniona, przez co wiele niemowląt urodzonych w ten sposób, pozbawionych jest  wpływu dobrych bakterii zawartych w mleku matki. 

Przeznaczenie:

Coloflor Cesario przeznaczony jest dla noworodków i niemowląt urodzonych poprzez cesarskie cięcie.

Sposób użycia:

Noworodki i niemowlęta urodzone przez cesarskie cięcie - 1 saszetka raz dziennie.

Saszetkę trzeba otworzyć, a  jej zawartość można rozpuścić w mleku, płynie lub innym pokarmie. Roztwór należy spożyć zaraz po przygotowaniu.

Coloflor Cesario opinie
Coloflor Cesario ulotka
Coloflor Cesario skład
Coloflor Cesario dawkowanie
Coloflor Cesario przeciwwskazania
Coloflor Cesario cena
Coloflor Cesario zamienniki
Coloflor Cesario zamiennik
Coloflor Cesario odpowiednik
Coloflor Cesario tańszy zamiennik
Coloflor Cesario czy działa
korzystne bakterie jelitowe żywe kultury bakterii układ trawienny noworodka zawiesina dla niemowląt cesarskie cięcie
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Coloflor Cesario

Dodaj opinię o Coloflor Cesario

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 621 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach