39 919 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Colchicum Dispert

Colchicum DispertColchicum Dispert
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 35.99 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 0,5 mg, tabletki drażowane, 20 szt, blistry
Działanie: zmniejsza stan zapalny w ostrych napadach dny
Ulotka:

Opis i skład produktu Colchicum Dispert

Lek na receptę wskazany w leczeniu ostrych napadów dny moczanowej, in. skazy moczanowej.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Bardzo często: nudności, biegunka i bóle brzucha. Ponadto zmniejszenie liczby białych krwinek, zaburzenia czynności szpiku kostnego, zmniejszenie liczby prawidłowych krwinek, zmniejszenie liczby płytek krwi, choroby mięśni, uszkodzenie mięśni, zaburzenia czynności nerek, reakcje nadwrażliwość na lek, zawroty głowy, wymioty, świąd, plamica, pieczenie skóry, łysienie, schorzenia paznokci. Nie przeprowadzono badań dotyczących wpływu leku na Colchicum Dispert na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę maszyn. Ze względu na możliwość wystąpienia zawrotów głowy po zażyciu leku nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na substancję czynną lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, ciężkie choroby serca, choroby żołądka i jelit, ciężkie zaburzenia wątroby i nerek, zaburzenia krwi. Gdy przyjmujesz cyklosporynę, statyny (leki zmniejszające stężenie cholesterolu we krwi), antybiotyki z grupy makrolidów (erytromycyna, klarytromycyna), cymetydynę, witaminę B12 (lek może pogarszać wchłanianie witaminy B12). Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Colchicum Dispert opinie
Colchicum Dispert opinia
Colchicum Dispert cena
Colchicum Dispert skład
Colchicum Dispert ulotka
Colchicum Dispert dawkowanie
Colchicum Dispert przeciwwskazania
Colchicum Dispert zamienniki
Colchicum Dispert zamiennik
Colchicum Dispert odpowiednik
Colchicum Dispert tańszy zamiennik
Colchicum Dispert czy działa
artretyzm dna moczanowa lek na dnę moczanową podagra leczenie dny moczanowej problem ze stawami leczenie artretyzmu
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Colchicum Dispert

Dodano: 14 Wrzesień 2017
Autor: danuta
Ocena:
Tak to wybawienie od bolu,mnie bardzo atakuja stawy w kostkach,jak wezne to bol mija to cudowny lek
Odpowiedź
Dodano: 07 Lipiec 2015
Autor: Wojciecho
Ocena:
Te tabletki ratują mnie,gdy dostaje okropnego ataku bólu palucha,wiem co to jest dna moczanowa, trzeba trzymać dietę i unikać alkoholu, ale z tym bywa różnie
Odpowiedź

Dodaj opinię o Colchicum Dispert

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 919 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach