44 520 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach

Clindacne

ClindacneClindacne
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: żel
Cena: 19.19 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 1%, żel, 30 g, w tubie, 1%, żel, 15 g, w tubie
Działanie: przeciwbakteryjne
Ulotka:

Opis i skład produktu Clindacne

Lek na receptę zalecany w leczeniu trądziku pospolitego, głównie z przewagą zmian krostkowych oraz zaskórnikowych. Może być stosowany jako lek wspomagający w leczeniu trądziku ze zmianami naciekowymi.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Cienką warstwę żelu nanosić na miejsca chorobowo zmienione. Częstotliwość stosowania leku i czas trwania kuracji ustala lekarz.   Uwaga! Należy chronić oczy i zachować ostrożność podczas aplikowania leku w okolicy ust.   Pamiętaj! Nie przerywaj leczenia, nawet gdy ustąpią objawy chorobowe. Kontynuuj stosowanie leku, tak jak zalecił Ci lekarz.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Może wystąpić rumień, pieczenie, świąd i złuszczanie naskórka. Bardzo rzadko biegunka, bóle brzucha, rzekomobłoniaste zapalenie jelit (lek należy odstawić).   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na jeden ze składników leku lub na inne antybiotyki z grupy linkozamidów (linkomycyna).   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie są znane jeszcze ewentualne działania niepożądane związane z miejscowym stosowaniem klindamycyny u kobiet ciężarnych i karmiących. Decyzja o rozpoczęciu leczenia za pomocą preparatu Clindacne powinna zostać podjęta po uprzednim rozważeniu korzyści i ewentualnego ryzyka terapii. Klindamycyna przenika do mleka matki i nie zaleca się podejmowania karmienia piersią podczas stosowania leku.

Clindacne skład
Clindacne dawkowanie
Clindacne przeciwwskazania
Clindacne zamienniki
Clindacne zamiennik
Clindacne odpowiednik
Clindacne tańszy zamiennik
Clindacne czy działa
Clindacne opinie
Clindacne opinia
Clindacne cena
Clindacne ulotka
żel na trądzik tłusta cera lek na krosty trądzik pryszcze zaskórniki leczenie trądziku wypryski
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Clindacne

Dodano: 16 Lipiec 2020
Autor: Ryszard Sanocki
Ocena:
Długo ,kilka miesięcy stosuję Clindacne!Nie ma trwałego wyleczenia!Raz lepiej,raz gorzej!Stosuje,bo,co zrobić?Mam ten trądzik / ? / na twarzy! ==== Czy Ty znalazłeś jakieś skuteczne lekarstwo?Proszę podaj mi nazwę! ==== Aktualna moja poczta jutro73lipiec@gmail.com
Odpowiedź

Dodaj opinię o Clindacne

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 520 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach