39 922 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 771 produktów w 204 kategoriach

Clemastinum Hasco

Clemastinum HascoClemastinum Hasco
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: roztwór do wstrzykiwań tabletki
Cena: 5.29 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: (1 mg / 10 ml), syrop, 100 ml
Działanie: przeciwalergiczne
Ulotka:

Opis i skład produktu Clemastinum Hasco

Lek na receptę. Tabletki oraz syrop wskazane w leczeniu objawowym nieżytu nosa o podłożu alergicznym (łzawienie, katar, kichanie, świąd), w łagodzeniu objawów alergii skórnej (obrzęk naczynioruchowy, świąd, pokrzywka, kontaktowe zapalenie skóry, wytrysk atopowy). Roztwór przeznaczony do wstrzykiwań zalecany we wspomagającym leczeniu wstrząsu anafilaktycznego oraz obrzęku naczynioruchowego, jako środek zapobiegawczy przed zabiegiem, który może wywołać uwolnienie histaminy, np. przed podaniem środka kontrastowego.

Dawkowanie:

Tabletki i syrop - doustnie. Roztwór do wstrzykiwań - dożylnie lub domięśniowo. Dawkę i częstotliwość stosowania ustala lekarz. Podczas stosowania nie należy spożywać alkoholu.

Możliwe skutki uboczne:

Senność, spowolnienie psychoruchowe, zaburzenia koncentracji, zawroty i ból głowy, zmęczenie, nudności, wymioty, biegunka lub zaparcie, trudności w oddawaniu moczu, suchość błony śluzowej jamy ustnej, skurcz oskrzeli, zagęszczenie wydzieliny drzewa oskrzelowego, zaburzenia widzenia, nadwrażliwość na światło, osutka, rumień. 

Poinformuj lekarza:

Gdy przymujesz leki z grupy inhibitorów MAO (monoaminooksygenazy), leki nasenne, uspokajające, przeciwlękowe, przeciwparkinsonowskie. Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. W ciąży stosuje się jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

Clemastinum Hasco dawkowanie
Clemastinum Hasco przeciwwskazania
Clemastinum Hasco zamienniki
Clemastinum Hasco zamiennik
Clemastinum Hasco odpowiednik
Clemastinum Hasco tańszy zamiennik
Clemastinum Hasco czy działa
Clemastinum Hasco opinia
Clemastinum Hasco opinie
Clemastinum Hasco skład
Clemastinum Hasco ulotka
Clemastinum Hasco cena
leczenie kataru alergicznego alergia skórna tabletki na alergię leczenie wstrząsu anafilaktycznego syrop na pokrzywkę alergiczny nieżyt nosa alergia wstrząs anafilaktyczny
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Clemastinum Hasco

Dodaj opinię o Clemastinum Hasco

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 39 922 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 771 produktów w 204 kategoriach