44 621 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach
Jesteś tutaj:
> >

Clarderin

ClarderinClarderin
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej roztwór doustn
Cena: 25.59 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: roztwór doustny, (0,5 mg/ml), 60 ml, roztwór doustny, (0,5 mg/ml), 150 ml
Działanie: przeciwalergiczne
Ulotka:

Opis i skład produktu Clarderin

Lek na receptę stosowany w łagodzeniu objawów alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa,  np. wywołanej uczuleniem na roztocza lub katarem siennym: kichanie, swędzenie, wydzielina z nosa, swędzenie podniebienia, swędzenie, zaczerwienienie lub łzawienie oczu. Łagodzenie objawów związanych z pokrzywką wywołaną alergią: świąd skóry, pokrzywka.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Lek Clarderin może być przyjmowany z posiłkiem lub bez posiłku. Tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej - przed zastosowaniem, blister należy ostrożnie otworzyć i wyjąć tabletkę ulegającą rozpadowi w jamie ustnej bez kruszenia; umieścić ją w jamie ustnej, gdzie natychmiast ulega rozpadowi; woda lub inny płyn nie są potrzebne, aby połknąć dawkę.

Możliwe skutki uboczne:

Może wystąpić uczucie zmęczenia, suchość błony śluzowej jamy ustnej, ból głowy. Bardzo rzadko obserwowano: ciężkie reakcje alergiczne, wysypka, kołatanie serca, szybkie bicie serca, bóle brzucha, nudności, wymioty, rozstrój żołądka, biegunka, zawroty głowy, senność, bezsenność, drgawki, niepokój z nadmierną aktywnością ruchową, omamy, bóle mięśni, zapalenie wątroby, nieprawidłowości w testach czynności wątroby. Lek stosowany zgdonie z zaleceniami nie powinien wpływać na sprawność psychomotoryczną. Niemniej jednak, bardzo rzadko, u niektórych osób występuje senność, która może wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów lub obsługiwania maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na desloratadynę, loratadynę lub którykolwiek z pozostałych składników leku, zaburzenia czynności nerek. Gdy stosujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich aktualnie lub ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania leku Clarderin w ciąży lub w okresie karmienia piersią.

Clarderin opinie
Clarderin opinia
Clarderin skład
Clarderin ulotka
Clarderin cena
Clarderin dawkowanie
Clarderin przeciwwskazania
Clarderin zamienniki
Clarderin zamiennik
Clarderin odpowiednik
Clarderin tańszy zamiennik
Clarderin czy działa
alergia katar sienny zapalenie błony śluzowej nosa leczenie alergii leczenie objawów alergii uczulenie na roztocza katar alegiczny uczulenie na pyłki
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Clarderin

Dodaj opinię o Clarderin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 621 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach