45 287 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 978 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty

Ciclolack

CiclolackCiclolack
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: lakier do paznokci
Cena: 56.47 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 80 mg/g, lakier do paznokci, leczniczy, 3 g, 2 butelki, 80 mg/g, lakier do paznokci leczniczy, 3 g, 1 butelka
Działanie: przeciwgrzybicze
Ulotka:

Opis i skład produktu Ciclolack

Lek na receptę zalecany z leczeniu zakażeń grzybiczych paznokci.

Dawkowanie:

Do stosowania na paznokcie, według zaleceń lekarza. Przed rozpoczęciem leczenia lekiem Ciclolack, możliwie jak największą część zmienionej chorobowo powierzchni paznokcia należy usunąć za pomocą nożyczek lub załączonego pilnika do paznokci jednorazowego użytku. Lakier do paznokci leczniczy należy nakładać przy pomocy jednej ze szpatułek wielokrotnego użytku, które są dołączone do opakowania. Przez cały okres leczenia, raz w tygodniu należy usuwać całą warstwę lakieru przy użyciu gazików nasączonych alkoholem. Powinno temu towarzyszyć usunięcie możliwie jak największej części zmienionej chorobowo powierzchni paznokcia przy pomocy pilnika do paznokci jednorazowego użytku. Jeżeli warstwa lakieru ulegnie zniszczeniu, uszkodzoną część paznokcia wystarczy polakierować lekiem Ciclolack. Uwaga! Nie należy stosować zwykłych lakierów do paznokci ani innych produktów kosmetycznych do paznokci na leczone paznokcie.

Możliwe skutki uboczne:

Rzadko: alergiczne kontaktowe zapalenie skóry. Bardzo rzadko: zaczerwienie i łuszczenie skóry w miejscu, gdzie lek Ciclolack miał kontakt ze skórą otaczającą paznokieć. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz uczulenie na cyklopiroks lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Gdy stosujesz inne leki. Jak dotąd nie są znane interakcje z innymi lekami. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub gdy karmisz piersią. Ze względu na brak doświadczenia klinicznego nie należy stosować leku Ciclolack w czasie ciąży i karmienia piersią.

Ciclolack opinia
Ciclolack opinie
Ciclolack ulotka
Ciclolack skład
Ciclolack cena
Ciclolack dawkowanie
Ciclolack przeciwwskazania
Ciclolack zamienniki
Ciclolack zamiennik
Ciclolack odpowiednik
Ciclolack tańszy zamiennik
Ciclolack czy działa
grzybica leczenie grzybicy grzybica paznokci leczenie grzybicy paznokci zakażenia grzybicze lek na brzydkie paznokcie
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Ciclolack

Dodano: 13 Grudzień 2015
Autor: Piotr
Ocena:
Na poczatku myslałem iż to siniak ale zmiana nie zchodziła. paznokiec robił sie kruchy I popielato szara plama coraz wieksza. Koledzy uswiadomili iz trzeba leczyc bo sie samo nie cofnie. Lekarz chciał mi zapisać tabletki na 3 miesiace ale powiedział iz zupełnie nie mozna alkoholu, wybrałem lakier, w pudełku sa jeszcze pilniczki I gaziki. Za kazdym razem pilniczkiem potrzeba usunąć stara warstwe lakieru I tak 2 razy w tygodniu. Zmiana ustaiła po 3 miesiacach ale lekarz kazał malować do 6 miesiecy mimo iz juz nic nie było widać. Ogólnie bardzo zadowolony a I piwko po pracy mozna wypić mimo stosowaniu lakieru.
Odpowiedź
Dodano: 10 Czerwiec 2015
Autor: Mirek
Ocena:
nie wiedziałem co to grzybica paznokcia, póki sam się jej nie nabawiłem prawdopodobnie na basenie, teraz zmagam się z tym problemem i żona nakłada mi lakier, widać już powolną poprawę
Odpowiedź

Dodaj opinię o Ciclolack

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 287 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 978 produktów w 209 kategoriach