41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Chlorchinaldin

ChlorchinaldinChlorchinaldin
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: maść
Cena: 9.04 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: H, maść, 5 g, 3%, (30 mg / g), maść, 20 g
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Chlorquinaldolum
Działanie: przeciwgrzybicze
Ulotka:

Opis i skład produktu Chlorchinaldin

Lek na receptę wskazany w leczeniu ropnych stanów zapalnych skóry oraz w nieżycie błony śluzowej nosa.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Zwykle miejsca chorobowo zmienione smaruje się 2-3 razy dziennie cienką warstwą maści i ewentualnie nakłada opatrunek.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Podrażnienie skóry, wysuszenie, zaczerwienienie, uczucie swędzenia lub pieczenia, odczyny uczuleniowe.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadrważliwość na chlorchinaldol lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu.   Gdy stosujesz inne preparaty zawierające pochodne chinoliny, preparaty zawierające jod lub jony metali ciężkich.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Brak danych potwierdzających bezpieczeństwo stosowania chlorchinaldolu w ciąży i podczas karmienia piersią.

Chlorchinaldin zamienniki
Chlorchinaldin zamiennik
Chlorchinaldin odpowiednik
Chlorchinaldin tańszy zamiennik
Chlorchinaldin czy działa
Chlorchinaldin opinia
Chlorchinaldin opinie
Chlorchinaldin skład
Chlorchinaldin ulotka
Chlorchinaldin przeciwwskazania
Chlorchinaldin cena
Chlorchinaldin dawkowanie
zapalenie skóry ropne zapalenie skóry nieżyt błony śluzowej nosa maść przeciwbakteryjna na skórę leczenie nieżytu nosa maść na stan zapalny skóry nieżyt nosa maść do stosowania do nosa
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Chlorchinaldin

Dodano: 31 Sierpień 2015
Autor: Teresa
Ocena:
ja stosowałam na skórę, przyniósł mi ukojenie, cena leku jest przystępna
Odpowiedź

Dodaj opinię o Chlorchinaldin

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 864 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach