44 621 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 920 produktów w 209 kategoriach
Jesteś tutaj:
> >

Cezera

CezeraCezera
(2 Opinie)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki powlekane
Cena: 16.83 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 5 mg, tabletki powlekane, 30 szt, 5 mg, tabletki powlekane, 28 szt, 5 mg, tabletki powlekane, 90 szt, 5 mg, tabletki powlekane, 20 szt.
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Levocetirizini dihydrochloridum
Działanie: przeciwalergiczne
Ulotka:

Opis i skład produktu Cezera

Lek na receptę stosowany w leczeniu objawów o podłożu alergicznym: alergiczny nieżyt nosa, alergiczne zapalenie błon śluzowych oczu i nosa, pokrzywka (przewlekła samoistna pokrzywka).

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania preparatu ustala lekarz. Lek należy przyjmować w całość, popijając odpowiednią ilością wody (200 ml). Tabletki można przyjmować z pokarmem lub bez pokarmu. Uwaga! Podczas leczenia należy unikać spożywania alkoholu. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Często: suchość w jamie ustnej, bóle głowy, zmęczenie, senność, ospałość. Niezbyt często: wyczerpanie, ból brzucha. Bardzo rzadko: zwiększenie masy ciała, nieprawidłowe wyniki testów czynności wątroby, kołatanie serca, zaburzenia widzenia, duszność, nudności, reakcje nadwrażliwość, swędzenie, wysypka, obrzęk, zaczerwienienie oraz świąd skóry. Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np. senność, ospałość, zmęczenie i wyczerpanie może stwarzać niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na chlorowodorek lewocetyryzyny, inne leki przeciwhistaminowe lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, ciężkie zaburzenia czynność nerek, nietolerancję niektórych cukrów (lek zawiera laktozę). Gdy przyjmujesz inne leki. Należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. W okresie ciąży i karmienia piersią stosować wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

Cezera opinia
Cezera opinie
Cezera ulotka
Cezera skład
Cezera dawkowanie
Cezera przeciwwskazania
Cezera cena
Cezera zamienniki
Cezera zamiennik
Cezera odpowiednik
Cezera tańszy zamiennik
Cezera czy działa
alergia nieżyt nosa pokrzywka leczenie alergii zapalenie błon śluzowych leczenie pokrzywki leczenie objawów alergii alergiczne zapalenie błon śluzowych
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Cezera

Dodano: 25 Kwiecień 2017
Autor: Iwona
Ocena:
Cezera przepisany przez lekarza., działa mogę swobodnie oddychać bo śluzówka w nosie nie jest spuchnięta, ale śpię po tym prawie na stojąco. Nie da się tak funkcjonować
Odpowiedź
Dodano: 06 Styczeń 2016
Autor: Werka, 25
Ocena:
cezera lek przepisał mi lekarz na pokrzywkę, jest to bardzo silny lek i dalam rade brac go przez miesiąc, działanie super bo nie było pokrzywki po jednej dawce nawet 3 dni, ale przez te 3 dni byłam śnięta za co minus.
Odpowiedź

Dodaj opinię o Cezera

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 621 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 920 produktów w 209 kategoriach