40 702 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 603 produktów w 205 kategoriach

Cellfood

cell foodcell food
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: CELLFOOD
Postać: krople
Cena: 149.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka: Zadaj pytanie z kategorii oczyszczanie organizmu

Opis i skład produktu Cellfood

Cellfood, 30ml

Cellfood- wielofunkcyjny suplement diety w postaci wodnego roztworu koloidalnego. Zawiera mieszankę 17 aminokwasów, 34 enzymów i 78 minerałów w ilościach śladowych. Szybka i pełna wchłanialność oraz maksymalna dostępność biologiczna zapewniają właściwą dystrybucję poszczególnych substancji aktywnych do tkanek według aktualnych wymagań metabolicznych.

Skład:

Oczyszczona woda, roztwór CELLFOOD® (roztwór z ekstraktami soli z wody morskiej, rozpuszczonym tlenem, octem ryżowym, pierwiastkami śladowymi i aminokwasami), SELEN (1500 µg).

Działanie

Suplement pomaga odbudowywać rezerwy składników odżywczych, które odgrywają znaczącą rolę w różnego rodzaju funkcjach życiowych (suplement diety), a także udostępnia tlen na potrzeby organizmu, tj. zgodnie z wymaganiami metabolicznymi (natlenienie tkanek), bez zwiększania produkcji wolnych rodników (działanie przeciwutleniające). Dodatkowo Cellfood BASIC oczyszcza macierz pozakomórkową (detoksykacja), przywracając i optymalizując procesy komunikacji pomiędzy komórkami (wzmacnianie sygnałów pomiędzy układem nerwowym, gruczołami hormonalnymi i komórkami) wraz z stymulowaniem funkcji odpornościowych i poprawą wydajności mięśni. Takie działanie poprawia samopoczucie.

Sposób użycia

Osoby dorosłe: należy przyjmować 8 kropli trzy razy dziennie. Dzieci: 1 kropla na każdy rok wieku dziecka (max. dawka to 12 kropli na dobę). Należy rozpuścić w wodzie.

Uwagi:

CELLFOOD zawiera naturalne substancje roślinne i organiczne w najczystszej postaci.
CELLFOOD nie zawiera alkoholu, glukozy, drożdży i glutenu.
CELLFOOD nie zawiera żadnych składników, które znajdują się na „liście substancji zakazanych”, publikowanej przez zawodowe i amatorskie związki sportowe. Formuła CELLFOOD nie uzależnienia, jest nieinwazyjna i nietoksyczna.

Cellfood opinie
Cellfood ulotka
Cellfood skład
Cellfood dawkowanie
Cellfood przeciwwskazania
Cellfood cena
Cellfood zamienniki
Cellfood zamiennik
Cellfood odpowiednik
Cellfood tańszy zamiennik
Cellfood czy działa
krople oczyszczające organizm
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Cellfood

Dodaj opinię o Cellfood

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Email:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 40 702 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 603 produktów w 205 kategoriach