41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Celipres 200

Celipres 200Celipres 200
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki
Cena: 25.97 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Celipres 200, tabletki, 200 mg, 30 szt
Działanie: obniża ciśnienie tętnicze krwi
Ulotka:

Opis i skład produktu Celipres 200

Lek na receptę w stanach nadciśnienia tętniczego.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Lek należy przyjmować rano na czczo, pół godziny przed posiłkiem. Tabletki należy połykać w całości, popijając szklanką wody. Lek należy odstawić przed zastosowaniem znieczulenia ogólnego. Podczas stosowania leku nie należy spożywać alkoholu.

Możliwe skutki uboczne:

Ból i zawroty głowy, nudności, dyskomfort w obrębie jamy brzusznej, kołatanie serca, zaburzenia snu i kurcze mięśni. Rzadko występuje depresja, obniżenie ciśnienia krwi przy zmianie pozycji ciała, alergiczne zapalenie płuc, zmniejszone wydzielanie łez (może uniemożliwiać używanie soczewek kontaktowych), biegunka lub zaparcie, nasilenie objawów łuszczycy, skórne reakcje nadwrażliwości. Na początku leczenia lub po zwiększeniu dawki preparat może zaburzać zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi urządzeń mechanicznych.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na celiprolol lub pozostałe składniki preparatu, zaburzenia funkcji nerek, znaczne niedociśnienie lub astmę. Gdy przyjmujesz werapamil i innych antagonistów wapnia, klonidynę, metyldopę, rezerpinę, guanetydynę i inne leki przeciwnadciśnieniowe, chlortalidon, hydrochlorotiazyd, dizopiramid i inne leki przeciwarytmiczne, leki przeciwpadaczkowe (inhibitory MAO), kortykosteroidy, leki z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.

Celipres 200 czy działa
Celipres 200 opinia
Celipres 200 opinie
Celipres 200 cena
Celipres 200 ulotka
Celipres 200 skład
Celipres 200 dawkowanie
Celipres 200 przeciwwskazania
Celipres 200 zamienniki
Celipres 200 zamiennik
Celipres 200 odpowiednik
Celipres 200 tańszy zamiennik
nadciśnienie nadciśnienie tętnicze wysokie ciśnienie lek na nadciśnienie choroby układu krążenia leczenie nadciśnienia lek na nadciśnienie tętnicze leczenie nadciśnienia tętniczego
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Celipres 200

Dodano: 16 Czerwiec 2015
Autor: Bożena
Ocena:
Radzi sobie z nadciśnieniem. Nie wiem czy nie ma większego opakowania, ja mam zawsze zapisane 30 szt tabletek, a szkoda bo kto lubi i ma czas włóczyć się po lekarzach...
Odpowiedź

Dodaj opinię o Celipres 200

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach