44 797 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 931 produktów w 209 kategoriach

Podobne produkty

Ceclor MR

Ceclor MRCeclor MR
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: tabletki o przedłużonym uwalnianiu
Cena: 28.66 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: tabletki powlekane o przedłużonym uwalnianiu, 500 mg, 10 szt, tabletki powlekane o przedłużonym działaniu, 500 mg, 14 szt, tabletki powlekane o przedłużonym uwalnianiu, 750 mg, 10 szt, tabletki powlekane o przedłużonym działaniu, 375 mg, 10 szt
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Cefaclorum
Działanie: bakteriobójcze
Ulotka:

Opis i skład produktu Ceclor MR

Lek na receptę przeznaczony w stanach zapalenia ucha środkowego, zapalenia zatok, zakażenia dolnych dróg oddechowych, zakażenie górnych dróg oddechowych, szczególnie zapalenia gardła i migdałków, zakażenia układu moczowego, w tym odmiedniczkowe zapalenie nerek i zapalenie pęcherza, zakażenia skóry.

Dawkowanie:

Doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Tabletek nie należy ciąć, kruszyć oraz żuć. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Biegunka, nudności, wymioty, niestrawność, wysypka, pokrzywka, zmiany obraz krwi, grzybica pochwy i zapalenie pochwy, ból i zawroty głowy, senność. Reakcje nadwrażliwości. W przypadku wystąpienia wysypki należy lek odstawić i natychmiast zgłosić się do lekarza. W przypadku wystąpienia innych, niewymienionych działań niepożądanych należy poinformować lekarza.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na cefalosporyny, penicyliny lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, zaburzenia funkcji nerek, choroby przewodu pokarmowego.   Gdy przyjmujesz związki magnezu i glinu (także sukralfat), doustne leki przeciwzakrzepowe, antybiotyki aminoglikozydowe, furosemid, kwas etakrynowy, probenecyd. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Stosowanie w ciąży jest ograniczone do przypadków kiedy potencjalne korzyści dla matki przewyższają ewentualne ryzyko dla płodu.

Ceclor MR zamienniki
Ceclor MR zamiennik
Ceclor MR odpowiednik
Ceclor MR tańszy zamiennik
Ceclor MR czy działa
Ceclor MR opinia
Ceclor MR opinie
Ceclor MR ulotka
Ceclor MR skład
Ceclor MR dawkowanie
Ceclor MR przeciwwskazania
Ceclor MR cena
zapalenie zatok zapalenie ucha środkowego zapalenie gardła zakażenia skóry zapalenie migdałków zakażenia dolnych dróg oddechowych zakażenia górnych dróg oddechowych zapalenie pęcherza i nerek
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Zobacz zamienniki

Opinie o Ceclor MR

Dodano: 20 Maj 2015
Autor: Grypka
Ocena:
Moje dzieci gdy były małe miały przepisywany Ceclor w zawiesinie, dlatego gdy ja sie powaznie rozchorowałam zapytalam lekarza o taki środek ale w tabletkach dla mnie. Okazało się, że jest, kupiłam w aptece i stosuje według ulotki i zaleceń lekarza. jest skuteczny, tak jak był skuteczny dla moich dzieci:)
Odpowiedź

Dodaj opinię o Ceclor MR

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 44 797 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 931 produktów w 209 kategoriach