45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Casein Complex

SCITEC - Casein Complex - 2350gSCITEC - Casein Complex - 2350g
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Suplement diety
Producent: SCITEC
Postać: proszek
Cena: 189.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Ulotka:

Opis i skład produktu Casein Complex

SCITEC - Casein Complex - 2350g

Casein Complex to 100% odżywka białkowa, mająca w składzie  Micelarną Kazeinę i Kazeinian Wapnia oraz dodatek mieszanki Amino Shuttle 2 i enzymów trawiennych. Casein Complex to wysokiej jakości białko wolnowchłanialne, gwarantujace  stałe i ciągłe uwalnianie aminokwasów do krwioobiegu aż do 7-8 godzin. Powoduje to że kazeina jest doskonałą odżywką do uzywania przed snem oraz gdy jemy w dużych odstępach czasowych (pomiędzy nimi).

Wskazania

Casein Complex zawiera: Kazeina Micelarna - podobnie jak białko serwatkowe, tak i kazeina uzyskiwana  jest z mleka. Ma cechy najbardziej równomiernie uwalnianego aminokwasu do krwioobiegu ze wszystkich źródeł białka, dlatego doskonale  sprawdza się w czasie długich przerw pomiędzy posiłkami, skutecznie zatrzymując katabolizm na długie godziny. Wolniejsze trawienie wpływa na to, że  kazeina ma cechybardziej antykataboliczne niż szybko trawione białka serwatkowe, a zastosowanie aminokwasów z proteiny nocnej jest bardziej wydajne. Kazeina ma w składzie  dużo aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) i bardzo dużo - więcej niż białko serwatkowe - L-glutaminy, niezbędnego aminokwasu bardzo ważnego w budowie mięśni. Papaina - to enzym otrzymywany z owoców Papai, podobny do występującej w organizmie pepsyny, bierze udziala w trawieniu białek, szczególnie tych pochodzenia roślinnego. Bromelina - naturalny enzym trawienny wchodzący w skład  m.in ananasa. Bierze udział w rozkładzie białek do aminokwasów. L-Glutamina - najbardziej występujący w organizmie aminokwas, wpływający na proces uzupełniania glikogenu, poprzez podwyzszenie tempa jego syntezy w wątrobie, oraz poprzez bezpośrednią konwersje do glukozy, działa pozytywnie na tempo syntezy białek oraz zmniejsza  ich rozpad, wzmacniając system odpornościowy i przeciwdziałając  chorobom, które mogą zakłócic trening, pełni ważną role w procesie transaminacji (umożliwia syntezę nowych aminokwasów), zmieniana jest w kwas glutaminowy bedący źródłem energii dla tkanki nerwowej.. L-Tauryna - pozwala na regulację poziomu cukru we krwi, ma działanie antykataboliczne (zmniejsza proces rozpadu białek), podwyższa stężenie azotu w organizmie oraz pozwala obniżyć poziom cholesterolu. Bardzo ważny jest fakt, że Tauryna pobudza  trzustkę do wydzielania insuliny.

SKŁAD: 

Wartość odżywcza:w porcji(30g)Kalorie116kcal, Tłuszcze1.6 g, Białko23 g, Węglowodany2.5g, w tym cukry1g, Cholesterol24mg, Sód19mg, Potas60mg, Amino Shuttle 21650mg, L-glutamina Tauryna Enzymy Trawienne25mg, Papaina Bromelina.

DAWKOWANIE:

Zalecana dawka:  1-2 porcji dziennie.

Casein Complex opinia
Casein Complex opinie
Casein Complex ulotka
Casein Complex skład
Casein Complex dawkowanie
Casein Complex przeciwskazania
Casein Complex cena
Casein Complex zamienniki
Casein Complex zamiennik
Casein Complex odpowiednik
Casein Complex tańszy zamiennik
Casein Complex czy działa
odżywki białkowe odżywki białka jakie odżywki na masę odżywki na rzeźbę Odżywki dla sportowców siłownia
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze kosmetyki dla noworodków i niemowląt - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Opinie o Casein Complex

Dodaj opinię o Casein Complex

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach