41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Canespor Onychoset

Canespor OnychosetCanespor Onychoset
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: maść
Cena: 80.49 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Canespor Onychoset, maść, 10 g
Działanie: przeciwbakteryjne
Ulotka:

Opis i skład produktu Canespor Onychoset

Lek na receptę przeznaczony w stanach grzybicznych zakażeń paznokci, rąk i nóg.

Dawkowanie:

Zewnętrznie. Dawkę i częstotliwość stosowania preparatu ustala lekarz. Preparat stosuje się na umytą i osuszoną płytkę paznokciową. Cienką warstwę maści nanosi się raz na dobę na całą powierzchnię zmienionych chorobowo paznokci, a następnie zakleja się je plastrem na 24 godziny. Podczas codziennej zmiany plastra, po uprzednim umyciu i osuszeniu kończyny, należy usunąć skrobakiem zmiękczoną, chorobowo zmienioną warstwę paznokcia i ponownie nanieść maść. Zabieg powtarza się tak długo, aż wszystkie zakażone warstwy paznokcia zostaną usunięte, a jego powierzchnia wygładzi się. Następnie zaleca się kontynuację leczenia kremem Mycospor. Maści nie należy wcierać w płytkę paznokcia.   Uwaga! Unikać kontaktu preparatu z oczami.   Ze względu na brak badań klinicznych, dotyczących stosowania bifonazolu u dzieci, preparat należy ostrożnie podawać małym dzieciom.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Wysypka, łuszczenie lub kontaktowe zapalenie skóry, podrażnienie brzegów paznokci, świąd. Bardzo rzadko obserwowano reakcje nadwrażliwości na plaster. Powyższe działania niepożądane ustępowały po zakończeniu stosowania preparatu.   Preparat stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na bifonazol lub mocznik.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Nie zaleca się stosowania leku u kobiet w ciąży (szczególnie w pierwszym trymestrze ciąży) oraz w okresie karmienia piersią.

Canespor Onychoset opinia
Canespor Onychoset opinie
Canespor Onychoset ulotka
Canespor Onychoset skład
Canespor Onychoset dawkowanie
Canespor Onychoset przeciwwskazania
Canespor Onychoset cena
Canespor Onychoset zamienniki
Canespor Onychoset zamiennik
Canespor Onychoset odpowiednik
Canespor Onychoset tańszy zamiennik
Canespor Onychoset czy działa
grzybica leczenie grzybicy grzybica stóp grzybica paznokci leczenie grzybicy paznokci grzybica rąk zakażenia grzybiczne lek na grzybicę
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Canespor Onychoset

Dodaj opinię o Canespor Onychoset

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 861 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach