41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Calcitonin 100

Calcitonin 100Calcitonin 100
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: roztwór do wstrzykiwań
Cena: 27.28 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: Calcitonin 100, iniekcje, 100 j.m./ 1 ml, 5 ampułek
Substancja czynnaSubstancja aktywna: Calcitoninum salmonis
Działanie: przeciw osteoporozie
Ulotka:

Opis i skład produktu Calcitonin 100

Lek na receptę przeznaczony w stanach niedoborów wapnia w kościach, osteoporozie, przerzutach nowotworowych do kości, chorobie Pageta.

Dawkowanie:

Podskórnie lub domięśniowo. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem. Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

W początkowym okresie leczenia mogą wystąpić: nudności, wymioty, bóle brzucha, biegunki, pogorszenie apetytu, nietypowy smak w ustach, zwiększona częstość oddawania moczu, bóle i zawroty głowy, zaczerwienienie twarzy z uczuciem gorąca, bóle mięśni i stawów. Objawy te zwykle ustępują podczas długotrwałego stosowania leku. Sporadycznie reakcje typu anafilaktoidalnego: trudności w oddychaniu, obrzęk twarzy, oczu, warg, języka lub gardła, wysypka skórna lub pokrzywka, ból lub ucisk w klatce piersiowej, zaczerwienienie, bolesność i obrzęk lub wyższa temperatura w miejscu wstrzyknięcia. Występowanie po zastosowaniu leku takich działań niepożądanych jak np. zawroty głowy, stwarza niebezpieczeństwo związane z prowadzeniem pojazdów oraz obsługą maszyn.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, choroby nerek, niski poziom wapnia i/lub potasu w surowicy krwi. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Stosowanie leku w okresie ciąży ograniczone jest do przypadków, gdy potencjalne korzyści wynikające ze stosowania leku przewyższają ewentualne ryzyko dla płodu. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

Calcitonin 100 zamienniki
Calcitonin 100 zamiennik
Calcitonin 100 odpowiednik
Calcitonin 100 tańszy zamiennik
Calcitonin 100 czy działa
Calcitonin 100 opinia
Calcitonin 100 opinie
Calcitonin 100 ulotka
Calcitonin 100 skład
Calcitonin 100 dawkowanie
Calcitonin 100 przeciwwskazania
Calcitonin 100 cena
lek przeciw osteoporozie przerzuty nowotworowe do kości lek na przerzuty nowotworowe do kości lek na niedobory wapnia w kościach leki przeciwnowotworowe lek na chorobę Pageta przeciwnowotworowe choroba Pageta
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Calcitonin 100

Dodaj opinię o Calcitonin 100

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach