45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Calcarea fluorica

Calcarea fluoricaCalcarea fluorica
(1 opinia)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać:
Cena: 15.49 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 200CH, granulki, 4g, 30 CH, granulki, 4g
Ulotka:

Opis i skład produktu Calcarea fluorica

Lek na receptę. Działanie Calcarea Fluorica zwązane jest z czterema punktami uchwytu, do których należą: Tkanka kostna (osteoporoza, pogrubienie okostnej, wyrośla kostne i tym podobne). Włókna elastyczne ( wiodkość więzadeł, opadanie narządów wewnętrznych, żylaki kończyn dolnych). Stwardnienie tkanki limfatycznej i gruczołów wydzielania wewnętrznego (powiększone i stwardniałe węzły chłonne, jajniki, piersi, jądra, twarde mięśniaki, tarczyca). Skóra i przydatki skóry (skóra twarda, popękana, sucha, twarde, grube i łamiące paznokcie). Podstawowym wskazaniem do stosowania są: dystrofie występujące w okresie szybkiego wzrostu, choroby zwyrodnieniowe stawów, skłonność do osteoporozy, zwichnięcia, rwa kulszowa, żylaki kończyn dolnych, zaburzenia tarczycy w kierunku nadczynności, łagodne stwardnienia w obrębie piersi. Zaznaczamy że ten sam lek można stosować w leczeniu różnych chorób, a jego wskazania terapeutyczne są bardzo szerokie, dlatego też do leku nie dołącza się ulotki informacyjnej i nie umieszcza się na opakowaniu informacji dotyczących sposobu dawkowania. Wszelkie informację na  temat stosowania leku udziela lekarz lub farmaceuta.

Skład

Preparat zawiera:

Calcarea Fluorica 15 CH, sacharoza, laktoza jednowodna. 

Dawkowanie

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej stosować 3 x 5 granulek pod język, trzymając w jamie ustnej do rozpuszczenia (ok. 2-3 minuty). W przypadku małych dzieci lek rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podać dziecku. Lek przyjmować najpóźniej 15 minut przed lub nie wcześniej niż 0,5h po posiłku.

Uwagi

  • Zawiera sacharozę i laktozę. 
  • Jeżeli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem preparatu. 
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. 
Calcarea fluorica opinia
Calcarea fluorica opinie
Calcarea fluorica ulotka
Calcarea fluorica skład
Calcarea fluorica dawkowanie
Calcarea fluorica przeciwwskazania
Calcarea fluorica cena
Calcarea fluorica zamienniki
Calcarea fluorica zamiennik
Calcarea fluorica odpowiednik
Calcarea fluorica tańszy zamiennik
Calcarea fluorica czy działa
tarczyca homeopatia rwa kulszowa łamliwe paznokcie lek homeopatyczny mięśniaki wiotkość więzadeł opadanie narządów wewnętrznych
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze kremy do twarzy - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Zobacz zamienniki

Opinie o Calcarea fluorica

Dodano: 30 Lipiec 2015
Autor: wnuczek
Ocena:
lekarz przepisał ten produkt mojej babci i stosuje go systematycznie dla lepszej kondycji kości, w pewnym wieku ciężko zauważyć znaczącą poprawę ruchu
Odpowiedź

Dodaj opinię o Calcarea fluorica

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach