45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

BRĄZOWE MIODOWE SOCZEWKI KONTAKTOWE KOLOROWE MIESIĘCZNE ZERÓWKI BROWN MOONS NO. 1 OVIO

ovio brown1ovio brown1
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ:
Producent: OVIO
Postać: -
Cena: 75.00 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Opakowanie: 2 szt.
Strona: nutridome.pl
Ulotka:

Opis i skład produktu BRĄZOWE MIODOWE SOCZEWKI KONTAKTOWE KOLOROWE MIESIĘCZNE ZERÓWKI BROWN MOONS NO. 1 OVIO

Miodowo-brązowe miesięczne soczewki kontaktowe Brown Moons no. 1 Ovio, 1 para to komfortowe i miękkie soczewki, których kolor jest w odcieniu miodu i dobrze współgra z naturalną barwą tęczówki. Soczewki powstały z myślą o osobach, które chcą zmienić swój wygląd oraz optycznie powiększyć oczy. 

Skład:

PolyHEMA (60%): 2 – Hydroxyethyl Methacrylate (56,3%), Methacrylic acid (3%), EthyleneGlycol Dimethacrylate (0,4%), α,α’-Azobis isobutyronitrile (0,3%), Coloring agent (≤0,005%);Woda (40%).

Sposób użycia:

Przed przystąpieniem do zakładania soczewek kontaktowych umyj, opłucz i osusz ręce czystym ręcznikiem. Następnie umieść soczewkę w dłoni. Sprawdź, czy na soczewce nie ma żadnych osadów, zarysowań ani śladów kosmetyków. Następnie umieść soczewkę na czubku palca wskazującego. Upewnij się, że produkt znajduje się w prawidłowej pozycji – soczewka wygląda wówczas na idealnie wklęsłą, w pozycji niepoprawnej jej krawędź nieco się rozszerza. Jeśli soczewka jest niewłaściwie założona, noszenie jej będzie niekomfortowe. Wtedy wyjmij soczewkę i spróbuj ją założyć ponownie. Podczas aplikacji powinno patrzeć się prosto przed siebie i nie zamykać oczu. Umieść soczewkę na środku oka tak, aby pod soczewką nie pozostało powietrze, a następnie wypuść dolną powiekę. Potem powoli wypuść górną powiekę i zamknij oko. W przypadku, gdy widzenie jest niewyraźnie, istnieje ryzyko, że soczewka jest źle założona. Może być zabrudzona lub – w przypadku soczewek korekcyjnych - może być odwrócona (lewa zamiast prawej). Jeżeli problem się utrzymuje, należy udać się do okulisty.

 

PRODUKT DOSTĘPNY W SKLEPIE NUTRIDOME

Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze soczewki kolorowe - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Opinie o BRĄZOWE MIODOWE SOCZEWKI KONTAKTOWE KOLOROWE MIESIĘCZNE ZERÓWKI BROWN MOONS NO. 1 OVIO

Dodaj opinię o BRĄZOWE MIODOWE SOCZEWKI KONTAKTOWE KOLOROWE MIESIĘCZNE ZERÓWKI BROWN MOONS NO. 1 OVIO

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach