45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
37 010 produktów w 209 kategoriach

Voltaren

VoltarenVoltaren
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać: roztwór do wstrzykiwań tabletki dojelitowe
Cena: 16.69 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: SR 75, tabletki o przedłużonym uwalnianiu, 75 mg, 20 szt, SR 100, tabletki o przedłużonym uwalnianiu, 100 mg, 20 szt, iniekcja domięśniowa, 75 mg / 3 ml, 5 ampułek, czopki doodbytnicze, 100 mg, 5 szt, czopki doodbytnicze, 50 mg, 10 szt, tabletki dojelitowe, 50 mg, 20 szt
Działanie: przeciwbólowe
Ulotka:

Opis i skład produktu Voltaren

Lek na receptę stosowany w leczeniu:

  • reumatoidalnego zapalenia stawów,
  • bóli korzeniowych,
  • zapalenia nerwów,
  • różengo typu nerwobóli,
  • zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa,
  • zapalenia wielostawowego,
  • stanów pourazowych (zapalenie, obrzęk),
  • ostrych napadów dny,
  • stanów bólowych,
  • stanów zapalnych w ginekologii.

Dawkowanie:

Czopki doodbytniczo. Roztwór do wstrzyknięć - domięśniowo. Tabletki należy połykać w całości, przyjmować w trakcie lub po posiłku. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.   Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Możliwe skutki uboczne:

Zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego. Sporadycznie ból w nadbrzuszu, nudności, wymioty, biegunka, kurczowe bóle brzucha, niestrawność, wzdęcia, brak łaknienia. Rzadko krwawienia z przewodu pokarmowego, owrzodzenia błony śluzowej żołądka i jelit z lub bez krwawienia, perforacje. Sporadycznie ból i zawroty głowy, rzadko senność. Ponadto mogą wystąpić zaburzenia widzenia, słuchu, szum w uszach, zaburzenia smaku, wysypki i wykwity skórne. Przy długotrwałym stosowaniu - zwiększenie aktywności aminotransferaz, świadczące o upośledzeniu czynności wątroby.   W razie wystąpienia uczucia senności, zaburzeń widzenia lub zawrotów głowy należy unikać prowadzenia pojazdów i obsługi urządzeń mechanicznych.

Poinformuj lekarza:

Gdy masz nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy i inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) objawiającą się napadami astmy, pokrzywką lub ostrym nieżytem nosa, gdy masz czynne lub nawracające owrzodzenie przewodu pokarmowego, krwawienia z przewodu pokarmowego lub o innej lokalizacji (np. z naczyń mózgu), schorzenia nerek i wątroby, zaburzenia krzepnięcia krwi.   Gdy przyjmujesz inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), leki zmniejszające krzepliwość krwi, leki przeciwcukrzycowe, moczopędne, digoksynę, sole litu, metotreksat, cyklosporynę, chinolony. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty.   Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. Stosowanie leku w okresie ciąży ograniczone jest do przypadków, gdy jest to bezwzględnie konieczne.

Voltaren opinia
Voltaren opinie
Voltaren ulotka
Voltaren skład
Voltaren dawkowanie
Voltaren przeciwwskazania
Voltaren cena
Voltaren zamienniki
Voltaren zamiennik
Voltaren odpowiednik
Voltaren tańszy zamiennik
Voltaren czy działa
zapalenie stawów nerwobóle zapalenie stawów kręgosłupa bóle korzeni nerwowych zapalenie nerwów zapalenie wielostawowe reumatyzm leczenie stany pourazowe
Rozwiń cały opis i skład produktu » Najlepsze peelingi enzymatycznych - sprawdź najnowszy ranking produktów >>

Zobacz zamienniki

Opinie o Voltaren

Dodaj opinię o Voltaren

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 45 795 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 37 010 produktów w 209 kategoriach