41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach
36 781 produktów w 204 kategoriach

Podobne produkty

Boiron Aloe

Boiron AloeBoiron Aloe
(0 opinii)
Przeczytaj opinie o produkcie »
Typ: Lek na receptę
Postać:
Cena: 18.49 zł Sugerowana przez producenta cena detaliczna produktu. Cena może się różnić w zależności od punktu sprzedaży.
Dostępne dawki: 30 CH, granulki, 4 g, 200CH, granulki, 4 g
Ulotka:

Opis i skład produktu Boiron Aloe

Lek na receptę. Homeopatyczny produkt leczniczy bez wskazań leczniczych. Ten sam lek można stosować w leczeniu różnych chorób, a jego wskazania terapeutyczne są bardzo szerokie, dlatego też do leku nie dołącza się ulotki informacyjnej i nie umieszcza się na opakowaniu informacji dotyczących sposobu dawkowania. Najskuteczniejsze leczenie jest pod okiem lekarza homeopaty. Leki pojedyncze można stosować łącznie lub naprzemiennie, w zależności od danego schorzenia a ich dobór i dawkowanie ustala lekarz. Leki złożone mogą być ordynowane przez lekarza lub samodzielnie stosowane przez pacjenta, według wskazań zamieszczonych na ulotce. Ich poszczególne składniki działają na wszystkie kolejno pojawiające się objawy choroby.

Boiron Aloe zamienniki
Boiron Aloe zamiennik
Boiron Aloe odpowiednik
Boiron Aloe tańszy zamiennik
Boiron Aloe czy działa
Boiron Aloe opinia
Boiron Aloe opinie
Boiron Aloe ulotka
Boiron Aloe skład
Boiron Aloe dawkowanie
Boiron Aloe przeciwwskazania
Boiron Aloe cena
homeopatia lek homeopatyczny lek homeopatyczny na receptę lek homeopatyczny na różne dolegliwości jaki lek homeopatyczny leki homeopatyczne leki homeopatyczne na receptę leczenie homeopatią
Rozwiń cały opis i skład produktu »

Opinie o Boiron Aloe

Dodaj opinię o Boiron Aloe

Wybierz ocenę i napisz krótkie uzasadnienie.

Wybierz ocenę
Ocena:

Wprowadź poprawnie treść opinii [min. 60 znaków]Jak napisać pomocną opinie?

przykład: Napisz nam czy byłeś zadowolony z produktu, jak długo go używasz, jakie są jego plusy, minusy, czy widzisz efekty po jego zastosowaniu oraz czy go polecasz czy też nie. Miło będzie jak napiszesz również ile masz lat i z jaką borykasz się dolegliwością. Twoja opinia jest ważna dla innych użytkowników.
Dziękujemy.
Pozostało 60 z 60 znaków

Wprowadź poprawnie swoje imięTwoje imię:

Komentarz do opinii użytkownika
Twoje imię:
ZnamLek.pl to baza rzetelnych opinii o lekach 41 873 opinii o lekach, suplementach i kosmetykach 36 781 produktów w 204 kategoriach